Policija praneša apie vakar Kėdainių priemiestyje sulaikytą girtą vairuotoją, aptiktą prie sunkiasvorio transporto vairo.
Kauno apskr. Vyriausiojo policijos komisariato duomenimis, įvykis užfiksuotas balandžio 16 d., apie 14.10 val. Kėdainių r., Zabieliškio k., įmonės teritorijoje. Nors buvo dienos metas, sunkiasvorės transporto priemonės ,,Bomag“ vairuotojas (g. 1973 m.) buvo apgirtęs tiek, kad ,,užsidirbo“ baudžiamąją atsakomybę. Jam nustatytas vidutinis girtumo laipsnis – 2,31 prom.
Pranešama, kad yra pradėtas ikiteisminis tyrimas. Pažeidimas užfiksuotas įmonės teritorijoje. Kokios įmonės, neatskleidžiama.
Policijos atstovai taip pat neatsakė, ar tai buvo šiukšliavežė mašina, ar ji nutransportuota į policijos saugomų automobilių aikštelę. Taip pat lieka neaišku, ar apie girtą vairuotoją kas nors pranešė, ar pažeidimas užfiksuotas reido metu.
,,Kėdainių mugės“ ir Kauno AVPK inf.