Praėjusi savaitė Kėdainių jauniesiems dziudo sportininkams buvo ypač sėkminga. Dalyvavimas tarptautiniuose čempionatuose kėdainiškiams suteikė galimybę laimėti ne vieną medalį. 

Bialystoke vykusiame čempionate kėdainiečiai iškovojo ne vieną medalį – ant nugalėtojų pakylos (iš kairės) N. Piragis, T. Kalina, K. Marcinkevičiūtė.

Bialystoke vykusiame čempionate kėdainiečiai iškovojo ne vieną medalį – ant nugalėtojų pakylos (iš kairės) N. Piragis, T. Kalina, K. Marcinkevičiūtė.

Sportininkų treneris Arimantas Pocevičius didžiuojasi puikiais auklėtinių pasirodymais – savo svorio ir amžiaus kategorijose sportininkai pasiekė puikių rezultatų. Pastarosios kelios savaitės jiems buvo išties intensyvios.
Kovo 13-ąją vykusiame Saldau (Latvija) dziudo čempionate Kamilė Marcinkevičiūtė tapo čempione. Dieną anksčiau mergaitė varžėsi Bialystoke (Lenkija) ir taip pat pasirodė puikiai – iškovojo trečiąją vietą. Kovo 12-ąją Bialystoke dziudo sportininkai Nedas Piragis ir Titas Kalina iškovojo antrąsias vietas.
Kovo 13-ąją trenerio auklėtiniai dalyvavo ir varžybose Šakiuose. Kasparas Makarovas iškovojo pirmąją vietą, Patricija Milevskaja ir Neida Norvaišaitė iškovojo trečiąsias vietas.
Puikiai A. Pocevičiaus auklėtiniai pasirodė ir vasario 27-ąją dieną Siguldoje. T. Kalina užėmė trečią vietą, K. Marcinkevičiūtė taip pat buvo trečia, o P. Milevskaja – antra.
Gerus rezultatus rodo ir sambo sportininkai. Kovo 5-ąją dieną vyko Lietuvos vaikų čempionatas Ukmergėje. Net du auklėtiniai tapo čempionais – tai Titas Kalina ir Nerija Juodrytė. Klaidas Blandis buvo antras, Patricija Milevskaja – irgi antra. Trečiąsias vietas iškovojo Danielius Gaurilčikas, Kamilė Marcinkevičiūtė, Adomas Paškevičius.
„Visi vaikai gabūs ir perspektyvūs, tačiau mes daug dirbame – vien Kamilė Marcinkevičiūtė praėjusiais metais į varžybas vyko net 24 kartus. Intensyviai dalyvaujame varžybose. Labai dėkoju Žanui Gvildžiui, kuris mus visokeriopai paremia“, – sakė treneris.
A. Pocevičius visus dziudo mylėtojus kovo 19-ąją kviečia į Kėdainių areną – čia vyks tarptautinis dziudo turnyras, skirtas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai pažymėti. Žadama, kad atvyks svečių iš Lenkijos, Baltarusijos, Rusijos, Latvijos. Varžybas organizuoja: Kėdainių sporto centras, talkina Kėdainių rajono savivaldybės administracijos kultūros ir sporto skyrius bei Kėdainių dziudo klubas.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.