Praėjusi savaitė Kėdainių jauniesiems dziudo sportininkams buvo ypač sėkminga. Dalyvavimas tarptautiniuose čempionatuose kėdainiškiams suteikė galimybę laimėti ne vieną medalį. 

Bialystoke vykusiame čempionate kėdainiečiai iškovojo ne vieną medalį – ant nugalėtojų pakylos (iš kairės) N. Piragis, T. Kalina, K. Marcinkevičiūtė.

Bialystoke vykusiame čempionate kėdainiečiai iškovojo ne vieną medalį – ant nugalėtojų pakylos (iš kairės) N. Piragis, T. Kalina, K. Marcinkevičiūtė.

Sportininkų treneris Arimantas Pocevičius didžiuojasi puikiais auklėtinių pasirodymais – savo svorio ir amžiaus kategorijose sportininkai pasiekė puikių rezultatų. Pastarosios kelios savaitės jiems buvo išties intensyvios.
Kovo 13-ąją vykusiame Saldau (Latvija) dziudo čempionate Kamilė Marcinkevičiūtė tapo čempione. Dieną anksčiau mergaitė varžėsi Bialystoke (Lenkija) ir taip pat pasirodė puikiai – iškovojo trečiąją vietą. Kovo 12-ąją Bialystoke dziudo sportininkai Nedas Piragis ir Titas Kalina iškovojo antrąsias vietas.
Kovo 13-ąją trenerio auklėtiniai dalyvavo ir varžybose Šakiuose. Kasparas Makarovas iškovojo pirmąją vietą, Patricija Milevskaja ir Neida Norvaišaitė iškovojo trečiąsias vietas.
Puikiai A. Pocevičiaus auklėtiniai pasirodė ir vasario 27-ąją dieną Siguldoje. T. Kalina užėmė trečią vietą, K. Marcinkevičiūtė taip pat buvo trečia, o P. Milevskaja – antra.
Gerus rezultatus rodo ir sambo sportininkai. Kovo 5-ąją dieną vyko Lietuvos vaikų čempionatas Ukmergėje. Net du auklėtiniai tapo čempionais – tai Titas Kalina ir Nerija Juodrytė. Klaidas Blandis buvo antras, Patricija Milevskaja – irgi antra. Trečiąsias vietas iškovojo Danielius Gaurilčikas, Kamilė Marcinkevičiūtė, Adomas Paškevičius.
„Visi vaikai gabūs ir perspektyvūs, tačiau mes daug dirbame – vien Kamilė Marcinkevičiūtė praėjusiais metais į varžybas vyko net 24 kartus. Intensyviai dalyvaujame varžybose. Labai dėkoju Žanui Gvildžiui, kuris mus visokeriopai paremia“, – sakė treneris.
A. Pocevičius visus dziudo mylėtojus kovo 19-ąją kviečia į Kėdainių areną – čia vyks tarptautinis dziudo turnyras, skirtas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai pažymėti. Žadama, kad atvyks svečių iš Lenkijos, Baltarusijos, Rusijos, Latvijos. Varžybas organizuoja: Kėdainių sporto centras, talkina Kėdainių rajono savivaldybės administracijos kultūros ir sporto skyrius bei Kėdainių dziudo klubas.

Panašios naujienos

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.