Pasaulio skoniai vienoje lėkštėje. Produktai tiems, kurie renkasi modernų gyvenimo būdą. Tai – tik kelios frazės, lydinčios lietuviškų pagardų gamintojos bendrovės „Daumantai LT“ „WOWmama“ prekės ženklu pažymėtus padažus. Penkeri metai – tiek laiko Lietuvos parduotuvių lentynose jau yra išskirtiniai padažai, kuriuos sukurti reikėjo ir drąsos, ir kitokio požiūrio.

D.Grinkevičius.

Produktai – atviram naujovėms pirkėjui. Bendrovės „Daumantai LT“ produktų plėtros vadovas Domas Grinkevičius sako, kad šio prekės ženklo produktai buvo kuriami jaunesniems pirkėjams.

Tačiau dabar, žvelgiant iš laiko perspektyvos, „WOWmama“ istorija yra ne tik apie padažus. Tuo pačiu – ir apie pokyčius keisti ir keistis arba tam tikra prasme leistis į avantiūrą.

„Kai maždaug prieš penkerius metus kūrėme tuomet visiškai naują prekės ženklą, jis buvo skirtas majonezo padažams, tačiau išaugo į daugiau produktų“, – kalbėjo D. Grinkevičius.

Dabar po „WOWmama“ padažų skėčiu iš viso yra 17 produktų.

D. Grinkevičius pasakoja, kad imantis naujo prekės ženklo teko pripažinti: esami padažai, jų pakuotės nėra ypatingai patrauklios jaunam pirkėjui.

„Mums patiems reikėjo pakeisti savo mąstymą, į padažų gamybą pažvelgti naujai. Dar vienas momentas – jauni ir ne tik žmonės mažiau ir rečiau gamina, jie ieško produkto, kuriuo iš karto galėtų pagardinti patiekalą. Tarkime, salotas, makaronus, ryžiu patiekalus, picas, sumuštinius ir panašiai.

Jiems ne visada tinka įprastas majonezas ar pomidorų padažas. Tad naujieji padažai yra sukurti maisto gardinimui ir lengvam gaminimui“, – pasakojo D. Grinkevičius.

Kodėl pavadinime yra žodis „mama“? Vienas iš svarbiausių iššūkių – sukurti naujo produkto dizainą ir prekės ženklo pavadinimą. Gamintojai dirbo kartu su dizaino agentūra ir po diskusijų buvo išrinktas pavadinimas – „WOWmama“.

„Šio pavadinimo mintis – maisto, kurį valgėme mamos namuose, prisiminimas, o padažai sukurti su tokia pačia meile, kaip ir mamos maistas. Pamenu, kai visas dizainas jau buvo sukurtas, nuomonių buvo įvairių. Vieniems patiko, kitiems – ne.

Tačiau dabar, po penkerių metų matome, kad žmonės jį priėmė, kad šiuos padažus iki šiol atranda ir pamėgsta nauji pirkėjai. Mums pavyko tai, ką planavome – pasiekti jaunus ir ne tik pirkėjus“, – sakė D. Grinkevičius.

Pasaulio skonių rinkinys „WOWmama“ padažai yra trijų skirtingų pakuočių – šeši didesnėse, keturi mažesnėse ir septyni stiklo pakuotėje. Jų skoniai – patys įvairiausi.

Pasak D. Grinkevičiaus, tai – pasaulio skonių rinkinys po vienu prekės ženklu.

Iš majonezo padažų populiariausias yra „Garlic“, iš salotų – medaus ir garstyčių padažas“, stiklo pakuotėje pozicijų neužleidžia „Sweet Asia“. Tarp „WOWmama“ prekės ženklo padažų – skirtingi BBQ padažai, „China Grill“, „Jalapeno Salsa“, majonezinis „Chilli“ su paprikomis ir česnakais, „Hamburger“, „Mushrooms“ su tikrais baravykais ir kiti padažai.

„Daumantai.LT” inf. ir nuotr.