Baltijos krepšinio lygos rungtynėse namuose „Nevėžis“ turėjo pripažinti „Vytauto“ pranašumą.

„Nevėžiui“ iki pergalės prieš „Vytautą“ pritrūko sėkmės.

Nevėžiui“ iki pergalės prieš „Vytautą“ pritrūko sėkmės.

Virginijaus Šeškaus auklėtiniai kėdainiečius įveikė 5 taškų skirtumu 78:83.

Dvikova prasidėjo atkakliu svečių puolimu ir pirmajam ketvirčiui pasibaigus šeimininkai turėjo 10 taškų deficitą – 17:27.

Antrajame ketvirtyje situacija nesikeitė. Tik kartą žiūrovai vieningai pakilo iš vietų apimti nevilties, kai „Nevėžio“ žaidėjas įmetė kamuolį į savo krepšį, šitaip uždirbęs du taškus „Vytauto“ kapitonui Laimonui Kisieliui. Ilsėtis ekipos išėjo „Vytautui“ laimint 12 taškų – 42:54.

Trečiajame kėlinyje Kėdainių komanda suaktyvino žaidimą ir svečių persvarą sumažino iki 7 taškų – 61:68.

Dvimetis Joris - ištikimas  „Nevėžio“ aistruolis.

Dvimetis Joris – ištikimas „Nevėžio“ aistruolis.

Ketvirtajame kėlinyje Ramūno Cvirkos auklėtiniai ne tik pavijo varžovus, bet ir persvėrė rezultatą savo naudai – sužaidus pustrečios minutės švieslentė rodė kėdainiečiams palankų rezultatą 72:70. Kurį laiką taškas į tašką vykusi kova susitikimo pabaigoje pakrypo svečiams sėkmingesne linkme. Pergalę rezultatu 78:83 išsivežė „Vytauto“ žaidėjai.

Kėdainių komandos gretose rezultatyviausiai žaidė 17 taškų pelnęs Darius Gvezdauskas, 16 uždirbo Mindaugas Kupšas.

„Vytauto“ komandą į pergalę vedė 22 taškus pataikęs Laimonas Kisielius.

Po rungtynių Kėdainių komandos treneris R. Cvirka sakė, kad liko nepatenkintas auklėtinių žaidimu: „Pirmus du kėlinius žaidėme prastai. Tiesiog neradome geros gynybos. Mūsų žaidime buvo daug broko.“

Atsakomąsias rungtynes „Vytauto“ aikštėje šios komandos žais vasario pabaigoje. Poros nugalėtojas kitame BBL pirmenybių etape susikaus su „Lietkabelio“ ir Jūrmalos „Fenikss“ poros laimėtoju.