Šiuolaikinis gyvenimas ne vienam pateikia įvairių išbandymų, todėl nenuostabu, tad kartais norisi tarsi kažkur pabėgti, atitrūkti nuo kasdienių darbų ir užplūstančių minčių. Jei išgyvenate kažką panašaus, siūloma šį savaitgalį atvykti į Paberžę, kur, kaip ir kasmet, yra rengiamos rekolekcijos. Šįkart jose laukiami vaikinai nuo 18 metų ir vyresni vyrai.

Tylos ir pasninko rekolekcijos ,,Tėvo Stanislovo pėdomis“ Paberžėje prasidės rugsėjo 15 d. ir tęsis iki sekmadienio.

Penktadienį, 18 val. bažnytėlėje bus aukojamos mišios, tai bus įvadas į rekolekcijas. Į jas gali atvykti bet kuris vyras, nebūtinai gyvenantis Kėdainių rajone.

,,Rekolekcijų metu susipažinsime su Tėvo Stanislovo intelektualiniu bei dvasiniu palikimu, gilinsimės, kuo pasižymėjo Tėvo Stanislovo vyriškumas, kas yra tas vyriškumas, melsimės, medituosime (net naktį), dirbsime. Yra galimybė tapti Tėvo Stanislovo Dobrovolskio kapucino brolijos nariu.

Atvykstantiems į rekolekcijas reikia turėti miegmaišį arba patalynę, maisto (patys gaminsime), galima atsivežti ir palapinę.

Pagal galimybes galite prisidėti auka“, – teigia organizatoriai.

Daugiau informacijos apie tylos ir pasninko rekolekcijas ir registracija į jas tel. +370 677 52 634; el. p. br.vincentas@gmail.com.

Parengta pagal organizatorių inf.

,,Kėdainių mugės“ arch. nuotr.

Panašios naujienos