1328194141kalbavyrai_foto (1)Vasario 20–ąją, penktadienį vakare, „Domino“ teatras Kėdainių gyventojus pakvies praleisti žiūrint nuotaikingą komediją „Apie ką kalba vyrai?“. Spektaklio kūrybinė komanda įsitikinusi, kad subalansuota moterims, bet tinkama ir vyrams komedija ne vienai moteriai atvers akis, kokios temos visgi aktualiausios vyrams.

Komedija „Apie ką kalba vyrai?“ – provokuojanti, juokinga, tobulai tikroviška ir tokia vienintelė.

Juk smagu pasiklausyti, apie ką visgi kalba vyrai? Žinoma, apie moteris. Ne, dar apie darbą, apie

pinigus, apie automobilius, futbolą… Tačiau daugiausia apie moteris. Ir ne tik. Spektaklyje gausu

vietų, kur herojai filosofiškai žvelgia į gyvenimą ir visiems primena tikrąsias vertybes. Ir apie tai kalba su neprilygstamu humoru, preciziškai pabrėždami gyvenimiškas situacijas, į kurias mes beveik kasdien patenkame. Ir dar. Iš šių pokalbių daugelis moterų apie save sužino daug ką naujo..

Šis spektaklis – tai puiki proga vyrams pamatyti, kaip jie atrodo iš šono, o moterims pagaliau sužinoti, apie ką gi iš tiesų galvoja jų vyrai!

Iš kitos pusės, tai spektaklis, kuris stebina savo intymumu, tačiau šįkart, šaunioji ketveriukė iš „Striptizo erelių“ (Juozas Gaižauskas, Gytis Ivanauskas, Sakalas Uždavinys, Dalius Skamarakas),

apnuogina ne savo kūną, o sielą. Aktorių artumas su spektaklio temomis yra be galo svarbus, todėl

itin kruopščiai bei ilgai buvo renkama komanda, kuri galėtų ne tik vaidinti, bet gyventi tuo, kas vyksta scenoje.

Komedijos režisierius – Olegas Šapošnikovas iš Latvijos, „Domino“ teatre pristatęs komedijas „Nuodėmių miestas“ ir „Radijo ereliai“. Kostiumus spektaklio herojams kūrė žymusis mados guru Juozas Statkevičius. Spektaklio scenografija rūpinosi vienas geriausių Lenkijos scenografų Wojtekas Stefaniakas, Lietuvoje pažįstamas iš sukurtos scenografijos spektakliams „Striptizo ereliai“ bei „Žirklės“.

Spektaklis „Apie ką kalba vyrai?“ Kėdainių kultūros centre bus rodomas vasario 20 dieną 18 valandą.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.