Šių metų rugsėjį Inovacijų agentūra pristatė verslumo įgūdžių programą vyresniems nei 50 metų asmenims – Startuok nuo 50+”. O praėjusią savaitę baigiamasis programos renginys įvyko Kėdainiuose. Programoje dalyvavo 8 kėdainiečiai, kurių dalyvavimą koordinavo Kėdainių “Spiečiaus” vadovė Sandra Barzdienė.

Inovacijų agentūra pakvietė 50 m. ir vyresnius asmenis dalyvauti naujoje tikslinių verslumo įgūdžių programoje „Startuok nuo 50+”. Ši intensyvi, motyvuojanti ir praktiniais pavyzdžiais paremta mokymų programa skirta reikšmingos gyvenimo patirties turintiems asmenims įgyti ar tobulinti esminius verslo kūrimo ir vystymo įgūdžius, konsultuotis bei užmegzti vertingas verslo pažintis. „Startuok nuo 50+” programa nemokamai vyko 7-iuose miestuose – Klaipėdoje (10 dalyvių), Tauragėje (11), Šiauliuose (12), Marijampolėje (8), Panevėžyje (10), Kėdainiuose (8) ir Alytuje (9) veikiančiuose bendradarbystės centruose „Spiečius“.

Norą dalyvauti programoje buvo pareiškę 106 asmenys. Buvo atrinkti 66 dalyviai,  iš kurių – 56 moterys.

„Startuok nuo 50+” programos turinys sukurtas pagal naujausias verslo tendencijas ir atsižvelgiant į geriausias verslo praktikas. Ši programa skirta visiems 50 metų ir vyresniems asmenims – turintiems verslą, bet norintiems atšviežinti savo žinias bei įgyti praktinių įgūdžių ir tik pradedantiems ar svajojantiems realizuoti verslo idėjas.

„Vyresnio amžiaus žmonių įkurtas verslas pasižymi didesne statistine tikimybe išlikti rinkoje, tačiau dažnai vyresniame amžiuje pritrūksta ryžto ir žinių sėkmingai verslo pradžiai. Per kelias dešimtis metų sukaupta reikšminga gyvenimo, profesinė patirtis, aplink save suburtas platus kontaktų ratas – tai neišnaudotas potencialas. Be to, vyresni žmonės dažnai susiduria su problema – mažesnėmis perspektyvomis darbo rinkoje. Šiuo atveju nuosavas verslas gali būti puiki alternatyva nepriklausomai ir savarankiškai veiklai. Šios programos tikslas – skatinti verslumą, paraginti išdrįsti realizuoti savo verslo idėjas bei suteikti svarbiausias teorines žinias ir praktinius įgūdžius sėkmingo verslo kūrimui ir vykdymui”, – sako Patricija Reut, Inovacijų agentūros Bendrųjų verslo kompetencijų departamento vadovė.

Išsamus straipsnis apie programą „Startuok nuo 50+” ir jos dalyvius – „Kėdainių mugės” laikraštyje lapkričio 25 d.

Rolano Valionio nuotraukos.

Panašios naujienos