Net dvi praėjusio savaitgalio dienas virė aistros ir intensyvios kovos: AB „Lifosa“ stalo teniso salėje vyko stalo teniso Kėdainių rajono asmeninės, dvejeto ir mišraus dvejeto pirmenybės. Jose savo jėgas išbandė 32 pajėgiausi mūsų rajono stalo tenisininkai bei tenisininkės.

Po intensyvių kovų, kuriose dalyvavo įvairaus amžiaus sportininkai, dalyviai išsidalino apdovanojimus: vyrų grupėje pirmąją vietą iškovojo Valdas Kelmelis, antrą – Vilius Lukša, trečią – Sergej Muchin. Moterų grupėje pirmosios vietos medalį pelnė Gražina Statkevičiūtė, antrą – Elena Balandienė, trečiosios vietos taurę iškovojo Viktorija Karčiauskaitė.

Mišrių dvejetų grupėje pirmąja vieta džiaugėsi Dainius Astrauskas ir Aneta Valatkienė, antroji teko G. Statkevičiūtei bei Romualdui Kačegavičiui, trečioji vieta – Elenai Balandienei ir Arūnui Rekščiui. Taip pat vyrai kovojo ir vyrų dvejetų grupėje: pirmąją vietą pelnė V. Kelmelis ir Jurijus Urbonas, antrą – V. Lukša ir S. Muchin. Visi jie buvo apdovanoti taurėmis bei medaliais.

Pirmenybių prizininkai (iš kairės) – Vilius Lukša, Valdas Kelmelis, Sergej Muchin.

„Dalyviai šioms pirmenybėms ruošėsi labai rimtai, labai intensyviai. Dalyviai kovojo dėl čempiono vardo bei nerūdijančio plieno stalo teniso raketės. Dalyvių amžius yra labai skirtingas – nuo 12 iki 74 metų. Yra ir šio sporto veteranų, ir tik pradedančiųjų sportininkų. Džiugu, kad savo jėgas išbandė gal dešimt vaikų iš rajono įvairių mokyklų, kurie sėkmingai įsiliejo į stalo teniso ritmą“, – sakė V. Lukša, šio sporto entuziastas Kėdainių rajone.

Kartu jis pasidžiaugė, kad pastaruosius dvejus metus stalo tenisas vis labiau populiarėja, o sportininkai kas savaitgalį dalyvauja šio sporto varžybose Lietuvoje.

„Stalo teniso asociacijos, privatūs klubai rengia ir kviečia jose mums dalyvauti. Kėdainiuose treniravimosi sąlygos yra išties labai geros – dėkui AB „Lifosa“, kuri suteikė mums treniruočių patalpas. Kėdainiečiai Lietuvos stalo tenisininkų tarpe atrodo visai neblogai – iš tūkstančio reitinginių Lietuvos stalo tenisininkų, mūsų rajono atstovų yra dešimt, o viena aukščiausių užimamų vietų – 119. Džiugu, kad yra tendencijos kilti į aukštesnes, geresnes pozicijas. Kiekvieną ketvirtį kėdainiečiai reitinge vis pakyla į viršų“, – pasakojo V. Lukša.

Stalo tenisininkų amžiaus yra labai platus. Vadinasi, jį gali žaisti ar pradėti žaisti bet kokio amžiaus žmonės? – pasiteiravau V. Lukšos. „Tikrai taip. Turime veteranų, kurių amžius virš 70 metų ir jie tikrai ne paskutiniai pagal pajėgumą Kėdainiuose. veteranai turi nemažai patirties, tad ir kovoja rimtai. Žinoma, priimame ir naujus narius“, – įsijungti į Kėdainių rajono stalo tenisininkų gretas kvietė V. Lukša.

(Kėdainių stalo teniso nuotr.).

Nugalėtojai:

 

Panašios naujienos