Ingrida Marijošienė

Kėdainių stadiono futbolo aikštės danga, paklota prieš aštuonerius metus, praktiškai yra visiškai susidėvėjusi. Lietuvos futbolo federacija (LFF) kitiems metams yra numačiusi Kauno apskričiai skirti dangą vienai futbolo aikštei. Tokios dangos vertė – apie pusė milijono eurų. Kandidatai ją gauti yra du – Kėdainiai ir Kauno rajonas.

Kėdainių futbolo klubo „Nevėžis“ prezidento Sauliaus Skibiniausko iniciatyva šią savaitę Kėdainiuose viešėjo LFF prezidentas Tomas Danilevičius ir generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius, kurie savivaldybėje susitiko su rajono vadovais ir apžiūrėjo Kėdainių stadioną.

„Norėjom išgirsti rajono vadovų poziciją, nes Kėdainių stadionas šiandien nėra dar visiškai sutvarkytas, pamatėme, taip sakant, stadiono griaučius, statybas“, – po vizito Kėdainiuose sakė LFF generalinis sekretorius E. Stankevičius. – Norėjome sužinoti ir planus, ar „Nevėžis“ ketina ateityje eiti į aukštesnę A lygą.“

Iš kairės: LFF gen. sekretorius E. Stankevičius ir LFF prezidentas T. Danilevičius. (LFF. nuotr.)

E. Stankevičiaus teigimu, žinant ilgametį S. Skibiniausko įdirbį futbolo srityje Kėdainiuose, matant poreikį, tikėtina, kad ta danga bus paskirta Kėdainiams.

Tačiau prioritetas skirti dangai yra – dengtam maniežui. Panevėžys planuoja tokį pastatyti, taip pat ir Kauno rajonas žada. LFF vadovai teigia, kad, jei Kėdainiai pareikštų norą turėti tokį maniežą, plotus prie arenos jie matę didelius, kur jis galėtų būti. Federacija galbūt rastų galimybę skirti dar vieną dangą Kėdainiams – maniežui.

Sprendimas federacijoje dėl dangos gali būti priimtas vasarį, o naujasis futbolo sezonas prasidės jau kovo pabaigoje. Tad šį sezoną „Nevėžio“ futbolininkai dar rungtyniaus ant senosios, nes naujai dangai patiesti reikalingos atatinkamos techninės ir oro sąlygos.

Paklaustas, ar, iki ateinančio sezono nepakeitus dangos, tai nebus kliūtis „Nevėžiui“ dalyvauti čempionate, LFF generalinis sekretorius teigė, jog Kėdainių stadionas nėra katastrofiškos būklės. Kosmetinio remonto, patvarkymų prieš sezoną reikia, visa informacija, ką reikia padaryti, klubui yra perduota.

Panašios naujienos

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.