Kavinė–baras „Čeburekinė“, įsikū­rusi Kėdainiuose, Gedimino gatvėje 35, puikiai žinoma ir pamėgta ne tik visų kėdainiečių, bet ir miesto svečių. Ištobulinusi auksaspalvių, gražiai apskrudusių ir traškių čeburekų gaminimo technologiją, „Čeburekinė“ plečia savo asortimentą ir siūlo naujieną – sočių, pagamintų iš gardžios tešlos ir sultinga mėsa įda­rytų kibinų. 

Darnus šeimyninis duetas – V. Stundžienė ir dukra R. Bugenė gardžius čeburekus kepa jau ne vienerius metus.

Darnus šeimyninis duetas – V. Stundžienė ir dukra R. Bugenė gardžius čeburekus kepa jau ne vienerius metus.

Kavinė-baras „Čeburekinė“ siūlo paskanauti visada šviežiais rankų darbo čeburekais.
„Visi mūsų kepiniai – be jokių priedų, tik iš natūralių, geros kokybės produktų“, – pažymėjo Reda Bugenė, „Čeburekinės“ bendrasavininkė. Ji, kartu su mama Vida Stundžiene, prieš septynerius metus Kėdainiuose pirmosios pradėjo kepti čeburekus. Ir iki šiol joms pavyko išlaikyti ne tik puikų produkcijos skonį, bet ir būrį ištikimų klientų – šios čeburekinės gaminamus traškius kepinius artimieji kaip lauktuves veža užsienyje gyvenantiems artimiesiems ar draugams…

Traškūs, sotūs ir sultinga kiauliena įdaryti kibinai – gardi kavinės-baro naujiena, kainuojanti vos 1 eur!

Traškūs, sotūs ir sultinga kiauliena įdaryti kibinai – gardi kavinės-baro naujiena, kainuojanti vos 1 eur!

Patirtis ir ištobulintos gaminimo technologijos
R. Bugenė pabrėžė, kad tiek čeburekai, tiek ir kibinai yra gaminami kavinės-baro virtuvėje rankomis, tad visada yra šviežūs ir skanūs.
Nei čeburekų, nei kibinų recepto pašnekovė neišdavė, tačiau keliomis detalėmis pasidalino.
„Nenaudojame jokių pusgaminių, viską darome patys. Kiekvieną ankstyvą rytą pradedame ruošti dienos asortimentą. Tik gavę užsakymą, imame tešlą, dedame kliento pageidaujamą įdarą ir čia pat – kepame. Todėl užsakymo tenka kiek palaukti, tačiau neilgiau nei 5 minutes“, – šypsosi pašnekovė. Laikomasi taisyklės čeburekų iš anksto nekepti bei vėliau – jų nešildyti.
V. Stundžienė čeburekus kepa jau ne vienerius metus, tad įdirbis ir ištobulinta technologija užtikrina puikią kepinių kokybę ir skonį.
Kavinė-baras priima ir išankstinius užsakymus – užsisakius telefonu iš anksto, atvykusiems klientams telieka tik susimokėti ir atsiimti užsakymą. Ir, žinoma, gardžiuotis skaniais pietumis.

Kavinė-baras „Čeburekinė“ įsikūrusi Kėdainiuose, Gedimino gatvėje 35. Nuo šiol čia galima paskaunauti ir rankomis darytų gardžių ir sočių kibinų.

Kavinė-baras „Čeburekinė“ įsikūrusi Kėdainiuose, Gedimino gatvėje 35. Nuo šiol čia galima paskaunauti ir rankomis darytų gardžių ir sočių kibinų.

Pasirinkimas – itin platus
Siūlomas čeburekų pasirinkimas – platus. Čia siūlomi ne tik tradiciniai su mėsa, bet ir gausybė įvairių rūšių šių auksaspalvių ir traškių kepinių.
„Keičiasi klientų poreikiai, tad reaguojame į jų pageidavimus: vieni nevalgo kiaulienos, kiti – vegetarai. Tad mūsų meniu yra čeburekų su raugintų kopūstų, vištienos, varškės įdarais. Čeburekus su varškės įdaru ypač mėgsta moterys“, – kalbėjo pašnekovė. Gardūs ir mėgstami čeburekai ir su mėsos, sūrio įdarais.
Lankytojai gali rinktis ne tik įdarą, bet ir tešlą – mielinę (storesnę) arba įprastą (plonesnę).
Kavinėje-bare galima ne tik nusipirkti čeburekų ar kibinų, tačiau pasigardžiuoti ir sriubomis, keptais arba virtais koldūnais, gruzdintomis bulvytėmis, keptais dešrainiais, kepta duona.
„Atvykus pas mus, galima greitai, skaniai bei sočiai pavalgyti. Ir ilgai laukti tikrai nereikia“, – kalbėjo pašnekovė.

Gardi ir soti naujiena vos už 1 eur!
Nuo šiol čia galima įsigyti gardžios naujienos – kibinų. Tai skanus ir išties sotus patiekalas – rusvi, traškios tešlos pyragėliai su sultingos ir minkštos kiaulienos įdaru puikiai malšina alkį. Be to, nors kavinėje-bare kibinus visada nusipirksite tik šiltus, net ir atšalę šie pyragėliai nepraranda savo puikaus skonio. Todėl juos galima drąsiai imtis į kelionę arba prieš darbą užsukti ir pasiimti pietų metui. Juolab kad iš kokybiškų produktų pagaminti traškūs, sotūs ir sultingi kibinai čia kainuoja vos 1 eur!
„Čia – skaniausi čeburekai Kėdainiuose. Čia einame jų skanauti jau ne vienerius metus. Labai skanūs bei sotūs ir kibinai. Rekomenduojame čia užsukti ir išbandyti patiems“, – sutartinai kalbėjo du kavinės-baro siūlomą maistą pamėgę vyrai.

Kavinės-baro „Čeburekinė“ darbo laikas:
Darbo dienomis ir šeštadieniais: 9 – 19 val.
Sekmadieniais: 8 – 19 val.
Užsakymai priimami telefonu: 8 679 93 366.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.