Kėdainiuose, trejų metų gimtadienį netrukus švęsianti MB „Gritakas“ – jaunų ir veržlių kėdainiečių – Andriaus Gritėno bei Rūtos Gaidelionytės – įkurta įrankių ir kitų darbui skirtų prekių parduotuvė. Atėjęs šiltasis metų sezonas kraštiečius traukia atsinaujinti savo namus, tvarkyti savo buitį, aplinką, todėl labai daug įvairių darbui skirtų įrankių bei drabužių rasite būtent MB „Gritakas“ parduotuvėje.

Įmonės bendrasavininkas Andrius Gritėnas džiaugiasi galėdamas kraštiečiams pasiūlyti įmonės SILVERLINE kokybiškų ir patvarių, darbui skirtų įrankių.

A. Gritėnas, parduotuvės bendrasavininkas, internetinėje erdvėje kuria ir publikuoja informacinius filmukus, kuriuose žiūrovus supažindina su įvairiais įrankiais bei jų panaudojimo būdais, pataria, kaip pasirinkti geriausią variantą.

„Darau tą, nes įrankiai yra nuolat tobulinami, atsiranda įvairių naujų jų variacijų, tad pirkėjas, manau, turi būti susipažinęs su naujovėmis, turėtų žinoti, kaip išsirinkti tinkamiausią prekę“, – pažymėjo pašnekovas. Jaunas vyras taip pat neabejingas ir savam kraštui – po šiųmetės akcijos „Darom“ jis Kėdainių miesto seniūnijai padovanojo grėblių.

Kainos ir kokybės santykis

„Mūsų parduotuvėje prekiaujama kokybiškais ir patvariais darbo įrankiais, darbo drabužiais bei avalyne (kurie atitinka Europinius standartus, kurie būtini darbinei aprangai), darbų saugos produktais bei kitomis, darbui skirtomis prekėmis. Čia galima įsigyti ir unikalaus tualetinio popieriaus, kuris… gali išvalyti kanalizacijos vamzdžius! Dėl specialios technologijos, popierius tirpdamas išskiria bakterijas, kurios naikina vamzdžiuose besikaupiančias apnašas. Po mėnesio jau galima pastebėti skirtumą“, – pažymėjo A. Gritėnas ir pridūrė: „Garantuoju, kad mūsų parduotuvėje galima įsigyti geriausio kokybės ir kainos santykio prekių. Siūlome platų asortimentą darbui skirtų įrankių bei priemonių, iš kurių pirkėjai gali išsirinkti labiausiai atitinkančias jų lūkesčius.“

Parduotuvė „Gritakas“ siūlo platų asortimentą darbui skirtų įrankių bei priemonių, iš kurių galima išsirinkti labiausiai atitinkančias lūkesčius. Jei norimo įrankio parduotuvėje ir nerasite, ne bėda. Iš čia pat esančių katalogų bus galima norimą daiktą išsirinkti ir jis per artimiausias kelias dienas bus atgabentas į Kėdainius.

Jei norimo įrankio parduotuvėje ir nerasite, ne bėda. Iš čia pat esančių katalogų bus galima norimą daiktą išsirinkti ir jis per artimiausias kelias dienas bus atgabentas į Kėdainius.

Statybose dirbantis Nerijus Razbadauskas – dažnas pirkėjas parduotuvėje „Gritakas“. Čia jis įsigyja ir įrankių, ir darbinės aprangos.

Parduotuvės lentynose – pripažinta pasaulyje produkcija

Be to, nuo šiol parduotuvėje galima įsigyti, MB „Gritakas“ atstovaujamų, kokybiškų ir visame pasaulyje puikiai įvertintų įmonės SILVERLINE iš Didžiosios Britanijos įrankių.

„Labai džiaugiamės, kad būtent šios įmonės produkciją nuo šiol galėsime pasiūlyti pirkėjams. SILVERLINE gaminiai yra paplitę Didžiojoje Britanijoje ir mėgiami tiek profesionalų, tiek ir paprastų vartotojų, todėl tikiu, kad produkciją įvertins bei pamėgs ir kėdainiečiai. Be to, gaminių kainos yra konkurencingos ir atitinkančios kokybę“, – pažymėjo A. Gritėnas.

Produktams – 20 proc. nuolaida!

Susidomėjusius kviečiame užsukti į „Gritaką“ bei kartu pasinaudoti 20 PROC. NUOLAIDA visai parduotuvės asortimente esančiai FORCH profesionaliai cheminei produkcijai. Ši vokiečių įmonė veikia jau ne vieną dešimtmetį ir yra pelniusi pripažinimą vartotojų tarpe. „Visi cheminiai produktai yra labai kokybiški, o kaina – labai konkurencinga. „Gritake“ galima įsigyti šios įmonės hermetikų, nuriebalintojų, purškiamų tepalų, tefloninių purškalų, klijų nuėmėjų (kurie gali puikiai panaikinti super klijus), kontaktų valiklių, varžtų klijų. Šių produktų panaudojimo spektras yra išties labai platus: galima naudoti ir statybose, ir autoservisuose, įvairiose pramonės įmonėse“, – kalbėjo A. Gritėnas.

Iki birželio 15 dienos firmos FORCH produkcijai – net 20 proc. nuolaida!

Panašios naujienos