„Prieskonių pasaulis“ – taip pavadintoje parduotuvėje Jūs rasite ne tik itin platų prieskonių pasirinkimą, bet ir įvairių rūšių ir skonių arbatos, kavos. O prie šių gėrimų čia pat galėsite išsirinkti ir saldumynų – tiek kokybiško šokolado, tiek gardžių sausainių, tiek ir išskirtinio skonio morkų saldainių. 

Parduotuvės lentynose – itin gausus įvairiausių prieskonių pasirinkimas. Čia parduodama produkcija pasižymi gera kokybe bei priimtinomis kainomis.

Parduotuvės lentynose – itin gausus įvairiausių prieskonių pasirinkimas. Čia parduodama produkcija pasižymi gera kokybe bei priimtinomis kainomis.

„Prekiaujame jau daug metų, tad džiugu, kad turime užsitarnavę klientų pasitikėjimą. Tačiau maloniai kviečiame ir tuos, kurie apie mus iki šiol nežinojo“, – sakė parduotuvės savininkė Rasita Grabauskienė.

Tikras prieskonių pasaulis
„Parduotuvė ne veltui vadinasi „Prieskonių pasaulis“, mat čia galima įsigyti įvairiausių prieskonių – tiek mišinių, tiek ir vienos rūšies prieskonių. Prieskonių mišiniai tinka įvairiausiems patiekalams gardinti, taip pat padažams, salotoms, įvairiausiai mėsai (kiaulienai, jautienai, paukštienai, ožkienai), įvairiems mėsos patiekalams, varškei. Mišiniuose esančios ypač kvapnios žolelės gaminamiems patiekalams suteikia ypatingą skonį, skleidžia išskirtinį aromatą. Esame pasiruošę patarti ir parinkti prieskonių kiekvienam, ieškančiam išskirtinio skonio. Su prieskoniais dirbu jau ne vienerius metus, tad man svarbiausia – kokybė. Daug žinau apie kiekvieną jų, galiu drąsiai padaryti pageidaujamų mišinukų, duoti patarimų. Klientui tereikia pasakyti, kokį patiekalą jis pageidauja gardinti, ir čia pat, vietoje, galime sumaišyti įvairius ingredientus“, – sakė ji. Prieskonių asortimentas yra nuolat atnaujinamas – jau netrukus parduotuvės lentynas pasieks visiškai nauji prieskonių mišiniai.

Užsukę į parduotuvę sveiko gyvenimo būdo puoselėtojai taip pat ras įvairios produkcijos, tokios kaip kanapių pienas ar kakavos sviestas.

Užsukę į parduotuvę sveiko gyvenimo būdo puoselėtojai taip pat ras įvairios produkcijos, tokios kaip kanapių pienas ar kakavos sviestas.

Kėdainiečiai ištikimi tradiciniam skoniui
Parduotuvėje galima įsigyti ir natūralių džiovintų prieskonių, tokių kaip bazilikai, mairūnai, petražolės, ir daugybę kitų.
„Kėdainiečiai savo patiekalus labai mėgsta gardinti baziliku, mėtų lapeliais, čiobreliais, petražolėmis, česnakų granulėmis, kuminu. Jei klientas pageidauja, prieskonius, pavyzdžiui, pipirus, čia pat galima ir sumalti. Tada aromatas būna dar intensyvesnis“, – teigė R. Grabauskienė.
Parduotuvėje „Prieskonių pasaulis“ prekiaujama ir šiuo metu itin išpopuliarėjusių juodrūgių, taip pat bolivinės balandos, burnočių sėklomis.
„Mūsų asortimentas išties didelis, tad tikrai rasite to, ko ieškote“, – šypsosi moteris.

Prieskonių mišinukai – originali ir praktiška dovana
Prieskoniai gali tapti ir puikia dovana – norimi prieskoniai čia pat dailiai supakuojami į gražią dovanėlę. Prieskonių rinkinukai – praktiška, originalu, naudinga.
„Dirbu ne vienerius metus, tad pastebiu, kad žmonės vis dažniau renkasi būtent tokias praktiškas dovanėles. Ir visai nesvarbu, su kokia pinigų suma ateina žmogus – galime surišti vos kelis eurus kainuojančią dovanėlę“, – sakė ji.

Platus kavos, arbatos pasirinkimas
Kavos mėgėjai apsilankę šioje parduotuvėje ras platų įvairių rūšių kavos pasirinkimą. „Kavos pupelių geografija itin plati: Gvatemala, Kosta Rika, Indija, Brazilija, Salvadoras – tai šalys, kur auginamos kavos pupelės, šiuo metu pardavinėjamos parduotuvėje „Prieskonių pasaulis“. Turime ir aromatinės kavos, kurią vežamės iš Latvijos. Be to, kaina, nurodyta ant indelio, nėra galutinė – mūsų klientai jau žino, kad galima pasiderėti“, – pasakojo ji. Pirkėjui pageidaujant, pasirinktos kavos pupelės vietoje yra ir sumalamos.
Arbatos mėgėjai taip pat nenusivils – parduotuvėje prekiaujama juoda, žalia, balta, raudona arbata, taip pat galima rasti vaisinės, ajurvedinės arbatos.
„Prekiaujame arbatos, kuri skirta geram miegui, nuo streso, nuo peršalimo. Kas serga cukralige ir negali vartoti cukraus, gali naudoti saldžiuosius stevijos lapelius – nereikės jokio cukraus! Arbatą galime sumaišyti vietoje – pavyzdžiui, sumaišius ginkmedžio lapelius su žaliąja arbata gauname skanią ir naudingą sveikatai arbatą“, – teigė ji.

Galvojate, ką padovanoti? Užsukite į parduotuvę, išsirinkite norimas dovanėles ir jos čia pat bus dailiai supakuotos.

Galvojate, ką padovanoti? Užsukite į parduotuvę, išsirinkite norimas dovanėles ir jos čia pat bus dailiai supakuotos.

Gardumynai įvairioms progoms
Visai neseniai parduotuvės lentynose atsirado visiška naujiena Kėdainiuose – maistiniai dažai tortams, pyragams, įvairių kitų papuošimų saldiesiems kepiniams.
„Maistiniai dažai yra skysti, tad jais galima lengvai piešti. Taip pat prekiaujame juoduoju bei baltuoju konditeriniu šokoladu, galime pasiūlyti didelį pasirinkimą įvairiausių torto papuošimų: raidelių, drugelių, perliukių… Turime valgomų lipdukų tortams, kurie gali tapti gražiu torto papuošimu. Ypač įspūdingai toks tortas atrodytų vaikų šventės metu“, – sakė ji.
Parduotuvėje rasite ir daugiau skanumynų įvairioms šeimos ir draugų šventėms – gardūs skruzdėlynai, naminiai šakočiai, saldainių medžiai, taip pat kokybiško „Rūtos“ šokolado gaminiai – visa tai ir dar daugiau rasite parduotuvėje „Prieskonių pasaulis“.
Parduotuvėje rasite produktų, sveiką gyvenimo būdą propaguojantiems žmonėms, taip pat – medaus, maisto papildų, eterinių aliejų, saldumynų: sausainių, jaunimo taip mėgstamų guminukų. „Prekiaujame ir vyresnei kartai puikiai pažįstamais senoviškais, ukrainietiškais saldainiais, tokiais kaip „Varinis raitelis“, „Obelėlė“ bei kiti“, – sakė R. Grabavičienė.

Naujiena Kėdainiuose – maistiniai dažai, kuriais galima iš karto dažyti. Parduotuvėje taip pat rasite platų tortų papuošimų pasirinkimą – konditerinio šokolado, įvairiausių pabarstukų, lipdukų tortams.

Naujiena Kėdainiuose – maistiniai dažai, kuriais galima iš karto dažyti. Parduotuvėje taip pat rasite platų tortų papuošimų pasirinkimą – konditerinio šokolado, įvairiausių pabarstukų, lipdukų tortams.

Pigiau ar brangiau?
Pasak pašnekovės, parduotuvėje apsilankiusiems pirkėjams visada suteikiamos nuolaidos. „Kiekvienam pirkėjui padarome nuolaidų – nuo penkių iki net trisdešimties procentų. Kas perka daugiau, tam nuolaidą padarome didesnę. Dažnas galvoja, kad šis skyrelis mažas, todėl pas mus yra brangu. Tačiau taip tikrai nėra. Pas mus pirkti, pavyzdžiui, prieskonius, yra net kelis kartus pigiau nei didžiuosiuose prekybos centruose. Be to, ir parduodamų prieskonių kokybė žymiai geresnė. Pavyzdžiui, pas mus kilogramas baziliko kainuoja apie 14,60 eurų, o prekybos centre kilogramas baziliko kainuoja net 122 eurus! Tad pakelis prekybos centre iš pirmo žvilgsnio gal ir kainuoja pigiau, tačiau į jį telpa vos 9 gramai prieskonių. Todėl netrukus prieskonius ir vėl reikia pirkti“, – aiškino moteris.
Be to, šioje parduotuvėje labai laukiami ir vyresnio amžiaus gyventojai. „Gerbiame senjorus, tad atėjusiems vyresnio amžiaus žmonėms taikome nemažas nuolaidas, juk ir vyresnio amžiaus kraštiečiai nori valgyti skaniai ir gardžiai“, – šypsojosi R. Grabauskienė.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.