Maistą šunims ir katėms gaminančios Kėdai­niuose įsikūrusios Ukrainos įmonės „Kormotech“ atstovai praėjusių metų pabaigoje dalyvavo tarptautinėje parodoje „Zoomark 2021“ Bolonijos mieste Italijoje.

55 tūkst. kvadratinių metrų plote surengtoje parodoje savo prekes ir paslaugas pristatė 450 gamintojų iš 40 šalių. Parodą aplankė per 20 tūkst. lankytojų.

UAB „Kormotech“ stendai šioje parodoje užėmė 84 kvadratinių metrų plotą. Įmonė pristatė super premium klasės naminių gyvūnėlių maistą „Optimeal“, „Optimeal Beauty“ ir premium klasės „CLUB 4 PAWS“.

„Zoomark International“ – nuo1985 m. kas dvejus metus Italijoje vykstanti tarptautinė gyvūnams skirtų produktų paroda. Joje dalyvauja naminių gyvūnėlių maisto, jų priežiūros ir sveikatos produktų gamintojai ir pardavėjai, prekybos asociacijos ir leidėjai.

„Kormotech“ parodoje „Zoomark International“ dalyvavo antrą kartą.

„Mums šis dalyvavimas reiškia naujas, pardavimus padidinsiančias tarptautines sutartis. Dalyvavimas parodoje suteikė mūsų komandai galimybę stebėti pasaulio tendencijas kačių ir šunų maisto produktų srityje, – teigia „Kormotech“ atstovai. – Mums pavyko dalyvauti daugiau nei 60-yje susitikimų su platintojais, žaliavų, pakavimo medžiagų tiekėjais ir gauti per 90 kontaktų potencialiam bendradarbiavimui.

Parduodami savo produktus ES ir eksportuodami naminių gyvūnėlių maistą į Jungtines Valstijas tapome tikra pasaulinio lygio įmone“.

Šiais metais „Zoomark International“ bendradarbiavo su LEIDAA – gyvūnų prieglaudas visoje šalyje remiančia Italijos asociacija, veikiančia gyvūnų apsaugos ir aplinkos išsaugojimo srityje. „Kormotech“ pavyko pradžiuginti daugybę šunų, nes visi parodoje demonstruoti produktai – visas padėklas „Optimeal“ ir „CLUB 4 PAWS“ produktų atiteko beglobiams gyvūnams.

Kita „Zoomark International“ paroda vyks 2023 m. gegužės mėn. Iki to laiko „Kormotech“ ruošiasi šių metų gegužę dalyvauti parodoje „Interzoo“ Vokietijoje.


UAB „Kormotech“ yra Ukrainos įmonė, ėdalo katėms ir šunims gamintoja. Bendrovė turi dvi šlapio ir sauso ėdalo gyvūnams gamyklas Lvovo regione Ukrainoje ir vieną gamyklą Lietuvoje – Kėdainiuose. „Kormotech“ eksportuoja gaminius į 31 šalį, įskaitant Jungtines Amerikos Valstijas, Jungtinę Karalystę, Vokietiją, Prancūziją, Suomiją, Švediją, Nyderlandus, Ispaniją, Italiją, Lenkiją, Turkiją ir Čilę. Bendrovė gamina produkciją su savo prekių ženklais, taip pat produkciją kitų užsakovų prekių ženklams.

Panašios naujienos