Daugiau nei dvi savaites intensyviai vykdyta be žinios dingusio Kėdainių rajono gyventojo A. Muzičiuko paieška baigėsi liūdna žinia – 75-erių metų senolis rastas negyvas.

Nors policija buvo pasitelkusi į pagalbą kinologus su specialiai apmokytais šunimis ir naudojo dronus apylinkėms žvalgyti, o dingusiojo artimieji su pagalbininkais taip pat dėjo daug pastangų jo ieškodami, rasti gyvo jiems nepavyko.

Pernai, gruodžio 20-osios rytą iš namų Gudžiūnų seniūnijoje, Žilvičių kaime išėjusio Aliaus Muzičiuko palaikai rasti sausio 7 d. vidurdienį, tos pačios seniūnijos, Senkaimio kaimo laukuose.

Policijos departamento duomenimis, rastas dingusiojo kūnas buvo be išorinių smurto žymių. Kokia asmens mirties priežastis tiria ekspertai. Policijoje pradėtas ikiteisminis tyrimas.

„Kėdainių mugės“ ir Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato inf.

3 Responses

 1. kasparas

  Įtariu, kad Kėdainių mugei kažkaip PRADĖJO PATIKTI skolintis Rinkos aikštės informaciją? Ne tai, kad perpirktų daugiausia informatorių Kėdainiuose turintį darbuotoją, perrašo tekstus savaip ir tiek. Bet pirminis šaltinis vistiek lieka RA. Įdomi naujos Mugės vadovės strategija. Būtinai laišku apie tai informuosim ir Saulių Grinkevičių, tegul žino naujus savo laikraščio darbo metodus.

  Atsakyti
  • Aušra

   Tai čia savininkai ir liepė rašyt daugiau kriminalų ir nelaimių. Taip daro, kad laikraštis būtų skaitomas. Bet yra bėda. Jie informatorių neturi Kėdainiuose, tai belieka kopijuoti policijos suvestines. Arba skolintis informaciją iš kolegų. Taip daro ir didieji portalai, tik jie nesigėdi paskalebti, kad tai konkurentų medžiaga. Kažkaip iki Kėdainių ta kultūra neateina. Būtų malonu, kad matytume kiekvieno įvykio nuotraukas, o ne kažkokias asociatyvias nuotraukas. Negi taip sunku nuvykti ir nufotografuoti? Čia rodo kokia yra pagarba sakitytojui.

   Atsakyti
 2. JOANA

  Faktas tas, kad buvę „Kėdainių mugės“ darbuotojai yra labai pikti… O gal ir esami?

  Atsakyti

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.