Tarptautinis išsilavinimas šių laikų globalioje visuomenėje – viena iš didžiausių vertybių, ne tik užtikrinančių plačias karjeros galimybes, bet ir ugdančių visapusiškai intelektualią ir pasaulietišką asmenybę, o anglų kalbos išmanymas – didžiulis privalumas bet kokioje srityje.

Norite mesti sau iššūkį ir galvojate apie studijas užsienyje, tačiau nežinote, kur pradėti ieškoti informacijos ir į ką reikėtų atkreipti dėmesį renkantis savo studijų programą ar universitetą? O gal siekiate patobulinti savo anglų kalbos žinias?

Kovo 17 d. 11-17 h Radisson Blue Hotel Lietuva, Vilniuje, vyks išskirtinis renginys, skirtas būsimiems studentams ir jų tėvams – „Tarptautinių studijų paroda“, organizuojama „Baltic Council“.

Parodoje dalyvaus daugiau kaip 30 Europos, JAV, Kanados ir Australijos švietimo įstaigų: nuo universitetų ir vidurinių mokyklų, iki kalbų mokyklų bei stovyklų – ir viskas vienoje vietoje.

Vieni iš daugybės parodos dalyvių – pirmą kartą Lietuvoje besilankantys vieno geriausių universitetų Didžiojoje Britanijoje – „University of Bath“ – atstovai. Taip pat dalyvių sąraše – tokie technologijų universitetai kaip „Eindhoven University of Technology“ ir „University of Twente“, o besidomintys mada galės pabendrauti su Europos madų sostinėje, Milane, įsikūrusio „Istituto Marangoni“ atstovais.

Taip pat renginio metu turėsite galimybę ne tik tiesiogiai pabendrauti su dominančių švietimo įstaigų atstovais ar vadovais, bet ir pasikonsultuoti su profesionaliais „Baltic Council“ karjeros konsultantais visais Jums aktualiais klausimais.

Parodos metu taip pat bus skaitomi seminarai, aprėpiantys svarbiausius studijų užsienyje aspektus: finansavimo galimybes (paskolas, stipendijas), stojimo reikalavimus bei apgyvendinimą.

Dar tik besiruošiantiems stojimui į užsienio universitetus ar ieškantiems galimybių patobulinti anglų kalbos įgūdžius, parodos metu bus pristatytos ne tik užsienio vidurinės mokyklos, bet ir vasaros kalbų stovyklos.

„Tad nesvarbu, ar esate paskutinių klasių studentas, ar suaugęs, norintis išmokti kalbą – renginyje kiekvienas gaus sau naudingos ir aktualios informacijos. Įgyk tarptautinį diplomą bei globalią patirtį, atversiančius plačius karjeros kelius”, – skelbia parodos organizatoriai.

Tiksli renginio informacija: data: kovo 17 d.; laikas: 11-17 h; vieta: „Radisson Blu Hotel Lietuva”, Konstitucijos pr. 20, konferencijų salė, Vilnius.

Pranešimas žiniasklaidai

Panašios naujienos