Naują paslaugą klientams pasiūlyti ketinąs verslininkas atliks gerą darbą savo miestui. 2021-aisiais atšventųsi 10-metį UAB LINĖJA transport“  šiemet žada neįprastą vaizdelį Lietuvos keliuose. Gali būti, kad jau kitą mėnesį kelyje sutiksite vilkiką, kviečiantį atvykti į Kėdainius. Lietuvoje to dar nebuvo.

Krovinių gabenimu ir ekspedijavimu užsiimanti Kėdainių įmonė į reisus paleis vilkiką, kurio tentas iš visų pusių bus su reklama kviečiančia atvykti į Kėdainius.

Covid’as, žiema ir šventinis laikotarpis buvo pristabdęs praėjusių metų pabaigoje planuotą staigmeną, kurios dalis gaminama Vokietijoje. Tačiau po švenčių ledai pajudėjo ir laukti liko visai nedaug.

Gediminas Norkus.

Kaip tik šiandien gavau nuotraukas, kaip vilkiko priekabos tentas gaminamas, – šią savaitę „Kėdainių mugei” sakė UAB „LINĖJA transport” direktorius Gediminas Norkus. – Planuojame, kad per sausį jis bus pabaigtas.”

Įgyvendinta įspūdingo vilkiko idėja nušaus du zuikius – reklamuos ne tik Kėdainius, bet ir naują šiemet startuosiančią UAB „LINĖJA transport“ paslaugą.

„Šiais metais norime profesionaliai įmonėms pradėti siūlyti reklaminį plotą ant sunkvežimių. Išvystyti profesionalią reklamos nuomos kampaniją. Kol kas Lietuvoje to niekas nedaro,” – verslo planą atskleidė  G. Norkus.

Verslininkas neslepia, kad svarstant idėją su kolega gimė mintis padaryti kažką įdomaus ir įspūdingo, kad turėtų ką parodyti klientams, kitas dalykas – jaučią pareigą padaryti kažką gero Kėdainiams. „Bus ir Kėdainiams nauda, ir mes turėsime ką parodyti būsimiems klientams, – sakė ne pirmą kartą prie gerų darbų savo miestui prisidedantis G. Norkus.

UAB „LINĖJA transport“ direktorius patikino, kad vilkikas su priekaba su Kėdainių reklama važiuos tik Lietuvoje.

Dešimt metų Kėdainiuose veikianti transporto ir ekspedijavimo įmonė pasidžiaugė verslo rezultatais:

Perkopė 20 mln. eurų apyvartą. Įmonės augimas siekė 31 %;

Viršijo 100 000 užsakymų per metus skaičių. Tai buvo 17,6 % augimas;

„Delfi” išrinktų tvariausių Lietuvos įmonių sąraše pateko į ketvertuką tvariausių Kėdainių rajono įmonių;

Darbuotojų skaičius įmonėje perkopė 60;

Rinkai pristatė naują prekinį ženklą – “Lintrail”. Tai puspriekabių nuomos kompanija.