Kėdainių kultūros centro Vilainių skyriuje gruodžio 16-osios vakarą plazdės „Gerumo sparnai“.

Taip pavadintas padėkos vakaras sukvies ne tik Vilainių gyvenvietės, bet ir seniūnijos gyventojus, taip pat kėdainiečius.

Pasak Vilainių skyriaus vadovės Vitalijos Augulienės, šis renginys – tai padėka ir žiūrovams, ir mėgėjų meno kolektyvų nariams ir vadovams, už tai, kad jie skiria savo laiką tradicijoms puoselėti ir savo pasiekimais garsina Kėdainius svetur. Pavyzdžiui, vyresniųjų liaudiškų šokių grupė „Volungė“, vadovaujama Virginijos Čereškienės-Beviršės, šiemet dalyvavo Bulgarijoje surengtame Pasaulio folkloro čempionate ir jame laimėjo patį aukščiausią įvertinimą – I laipsnio laureato auksinį diplomą ir Auksinį trofėjų, taip pat auksinį Pasaulio folkloro festivalių asociacijos medalį, I vietą už kolektyvo meistriškumą.

Padėkos vakaro metu žiūrovus linksmins ne tik „Volungė“, bet ir kiti Vilainių skyriaus mėgėjų meno kolektyvai: mišrus vokalinis instrumentinis ansamblis „Prie Nevėžio“ ir Lančiūnavos moterų vokalinis ansamblis „Svaja“.

Koncertas nemokamas. Renginio pradžia 19 val. Reikia turėti galimybių pasą.

Veikia paroda

Atėjusieji į renginį galės pasigrožėti žinomos mūsų krašto kūrėjos, Lietuvos tautodailininkų sąjungos narės Mildos Verkauskienės kūrybiniais darbais. Paroda „Pasiklydusi kūryboje“ Vilainių skyriuje (Parko g. 6) veiks iki gruodžio 31 d.

„Kėdainių mugės“ ir KKC Vilainių sk. inf.