„Mes ne tik papildėme reikalingų paslaugų spektrą, bet ir sutvarkėme apleistą senamiesčio vietą. Senamiesčio gyventojams ne vienerius metus akis badė kažkada garažu tarnavęs pastatas Skongalio gatvėje. Kai jį įsigijome, ilgokai svarstėme, kuo paversti kiaurą kaip rėtį apgriuvusį statinį. Po diskusijų nutarėme įrengti atsisveikinimo su mirusiaisiais namus. Prireikė maždaug devynių mėnesių ir pastatas pasikeitė kardinaliai“, – sakė bendrovės „Bieltransa“, įsigijusios ir sutvarkiusios apleistą statinį, direktorius Darius Petrauskas.

Simbolinę įkurtuvių juostelę perkirpo rajono meras Saulius Grinkevičius ir pastato šeimininkas Darius Petrauskas. Jie pasidžiaugė, kad apleistas pastatas neatpažįstamai pakeitė veidą.

Simbolinę įkurtuvių juostelę perkirpo rajono meras Saulius Grinkevičius ir pastato šeimininkas Darius Petrauskas. Jie pasidžiaugė, kad apleistas pastatas neatpažįstamai pakeitė veidą.

Naujam gyvenimui prikeltame pastate įsikūrė ritualinių paslaugų kompleksas „Saulėlydžio namai“. Juose yra įrengtos dvi panašaus stiliaus santūrios šarvojimo salės, būtinų laidojimui prekių parduotuvė. Naujoji firma taip pat turi originalų katafalką, parsivežtą iš Italijos, ir kitą būtiną laidotuvėms transportą. Neatpažįstamai pasikeitė ir pastato aplinka. Joje – kuklūs želdiniai ir erdvios aikštelės transportui.
„Saulėlydžio namuose“ darbą pradėjo septynių darbuotojų kolektyvas. Tai supratingi, dėmesingi, atidūs, savo darbą išmanantys kraštiečiai.
„Puikiai suprantame, kad netekus artimo žmogaus tenka susidurti su dideliu skausmu. Neretam žmogui netekties valandą gana sunku rūpintis laidotuvėmis ir visomis su jomis susijusiomis procedūromis. Mūsų namai siūlo visą ritualinių paslaugų kompleksą – viena sąskaita: nuo būtimų dokumentų sutvarkymo iki duobės iškasimo ar, esant pageidavimui, kremavimo procedūros bei gedulingų pietų surengimo. Norime, kad nelaimės valandą kraštiečiams liktų kuo mažiau rūpesčių“, – sakė D. Petrauskas.

„Saulėlydžio namuose“ įrengtos dvi šarvojimo salės – šviesioji ir tamsioji.

„Saulėlydžio namuose“ įrengtos dvi šarvojimo salės – šviesioji ir tamsioji.

„Saulėlydžio namų“ šeimininkai dėkingi visiems, kurie padėjo idėjai tapti tikrove: ir daug konsultacijų davusiam Arvydui Petruliui, kuris ne tik atvežė visas reikalingas statybines medžiagas, bet ir negailėjo patarimų, kaip tvarkyti senamiesčio pastatą, ir bendrovės „Kėdainių akmenukas“ savininkams Linai bei Valdui Končiams, kurie ne tik tvarkė namų aplinką, bet ir išpildė vidaus interjero sprendimų užsakymus, ir DNB banko Kėdainių klientų aptarnavimo skyriaus vadovams, kurie neatmetė sumanymo ir padėjo finansuoti projekto įgyvendinimą. „Įgyvendindami šį projektą, dirbome tik su kėdainiečių bendrovėmis, nes norėjome, kad kraštiečiai turėtų darbo ir už jį gautų atlygį. Ačiū visiems, kad padėjo ir suprato mūsų norus. Dabar lieka drąsiai žengti į pasirinktą paslaugų rinką ir tikėti, kad būsime reikalingi kraštiečiams“, – sakė D. Petrauskas, naujojo pastato raktus „Saulėlydžio namų“ vadovui Vaidui Avižiui.
Kokybiškų paslaugų naujųjų namų šeimininkams bei kolektyvui palinkėjo ir pastatą pašventinęs Kėdainių dekanato dekanas kunigas Gintaras Pūras: „Gyvenimas vietoje nestovi. Vieni ateina, kiti išeina. Lieka tik išmokti oriai atsisveikinti su išeinančiaisiais. Tikiu, kad jūsų teikiamos paslaugos bus kokybiškos ir kraštiečių vertinamos.“

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.