Kėdainiuose įsikūręs Dantų gydymo ir protezavimo kabinetas pelnytai didžiuojasi ne tik pirmojo privataus dantų gydymo kabineto Kėdainiuose statusu, bet ir itin plačiu teikiamų paslaugų spektru, ilgu darbo laiku bei gali­mybe už suteiktas dantų gydymo paslaugas susimokėti dalimis.

„Vienoje vietoje žmonėms suteikiame visas dantų gydymo bei protezavimo paslaugas. Kabinetas veikia jau daugiau nei kelis dešimtmečius, čia dirba profesionalūs ir savo darbą puikiai atliekantys darbuotojai, tad džiugu, kad esame užsitarnavę gerą vardą tarp klientų“, – sako gausus kabineto darbuotojų kolektyvas.

Darbo laikas: nuo ryto iki vakaro

Dažnas mūsų susiduriame su įvairiomis dantų problemomis – ir visai nesvarbu, ar žmogus senas, ar jauno amžiaus. Ir tai gali būti ne tik įvairios dantų, dantenų, bet ir estetinės dantų problemos, trukdančios žmogui visavertiškai gyventi. Tačiau visas šias problemas pašalinti pasiryžęs gausus šio dantų gydymo kabineto gydytojų kolektyvas.

Dantų gydymo ir protezavimo kabineto kolektyvo nariai pasiruošę suteikti visas gydymo ir protezavimo paslaugas pacientams.

„Mūsų kabinete yra teikiamos visos odontologinės paslaugos: dantų gydymas ir plombavimas, profesionali burnos higiena, protezavimas, implantavimas, dantų rovimas. Taip pat čia pat darome ir rentgeno nuotraukas“, – sakė gydytoja odontologė Jūratė Kutkevičienė.

Be to, dar vienas ir ypač didelis šio kabineto privalumas yra tas, kad odontologai dirba visomis savaitės dienomis, išskyrus sekmadienį. Darbo valandos – nuo 8 val. ryto iki 20 val. vakaro. „Šiame kabinete žmogus su skaudančiais dantimis pagalbą visada ras. Tokius pacientus priimame visada ir jiems suteikiame maksimalią pagalbą“, – kalbėjo J. Kutkevičienė.

Šiame kabinete yra net trys dantų gydymo kėdės, todėl vienu metu galima gydyti tris pacientus. Trijų darbo kėdžių daugiau Kėdainiuose nėra. Visi likę privatūs dantų gydymo kabinetai daugiausiai turi po dvi dantų gydymo kėdes. Šis išskirtinumas leidžia gydytojams laisviau dirbti ir pacientus priimti jiems patogiu metu.

Optimalaus apmokėjimo būdo paieškos

Iš viso šiame kabinete dirba įvairių sričių savo srities specialistai: odontologai, terapeutai, chirurgai. Jei matoma, kad pacientui reikalinga ortodonto konsultacija, jis tiesiai nukreipiamas pas jį.
„Terapeutai atlieka visas savo funkcijas, chirurgai atlieka visas chirurgines intervencijas, implantaciją. Atliekamos net ir tokios procedūros, kurioms reikalingas sudėtingas pasiruošimas“, – pabrėžė odontologė.

Čia dirbantys gydytojai atlieka plataus spektro dantų gydymo procedūras, todėl norint sau rasti tinkamiausią dantų gydymo būdą, tereikia drąsiai ateiti ir pasikonsultuoti su gydytojais. Tokios konsultacijos dažniausiai būna nemokamos.

Kruopščiai ir atsakingai atliekamas darbas – toks yra šio kabineto darbuotojų veiklos standartas.

Tiesa, atėjęs tik pasikonsultuoti žmogus nėra įpareigojamas gydytis būtent šiame kabinete. Išgirdęs visus galimus gydymo būdus – tiek brangesnius, tiek pigesnius – jis savo nuožiūra pats gali pasirinkti, kur toliau gydytis.

Derinasi prie paciento finansinių galimybių

„Dažniausiai pacientai galvoja, kad be šimto eurų nėra net ko užsukti į dantų gydymo kabinetą ir pradėti tvarkytis dantis. Tačiau mes galime su pacientu tai aptarti ir išdėstyti apmokėjimą per tam tikrą laiko tarpą, kad jam visos sumos nereiktų atiduoti iš karto. Mieli pacientai, konsultacijos metu, jei yra sunki finansinė padėtis, pasisakykite, neišsigąskite. Tuomet su gydytoju bus galima aptarti įvairius galimus apmokėjimo už paslaugas variantus, taip pat gydymo būdą. Galima ir viską iš karto žmogui sutvarkyti, o galima palaipsniui, gydymą išdėstyti per ilgesnį laikotarpį. Esame lankstūs, todėl derinamės prie kiekvieno paciento finansinėmių galimybėmių“, – pabrėžė gydytoja odontologė.

Labai dažnai sulaukiama ir užsieniečių. „Visi jie vienareikšmiškai tvirtina, kad gydymo kokybė privačiuose dantų gydymo kabinetuose yra žymiai geresnė čia, Lietuvoje“, – kalbėjo odontologė.

Priima ir suaugusius, ir vaikus

J. Kutkevičienė sakė, kad kabinetas dirba jau ne vienerius metus, todėl dirbama išlaikant aukštą paslaugų teikimo kokybę. „Beje, šis kabinetas yra pirmas privatus dantų gydymo kabinetas Kėdainiuose, dirbame nuo pat 1996 metų. Didžiuojamės tuo. Pas mus gydosi jau net kelios kartos: anksčiau ateidavo pas mus tėveliai o dabar pastebime, kad jie jau savo vaikučius pas mus atveda“, – šypsosi J. Kutkevičienė. O kartais būna ir atvirkščiai – pirmiau tėveliai atveda savo vaikučius, o po kiek laiko į kabinetą dėl dantų gydymo kreipiasi ir patys.
Pašnekovė džiaugiasi, kad kabinete itin maža kadrų kaita – nemaža dalis darbuotojų dirba ne vienerius metus, lieka ištikimi būtent šiai darbo vietai.


Odontologė J. Kutkevičienė, pasidalinusi aktualia informacija sakė, kad pacientams taip reikalingo dantų protezavimo eilių galima išvengti. Tereikia plačiau susipažinti su Valstybinės ligonių kasos teikiamomis paslaugomis.

„Asmenys (pensininkai, invalidai, vaikai iki 18 metų), kuriems reikia dantų protezavimo, iš Valstybinės ligonių kasos gauna pirmą laišką, tačiau dažniausiai laukia antrojo. Jiems yra pabrėžiama, kad gavę antrą laišką, dantis gali protezuoti nemokamai, kartu jiems suteikiamas gana kuklus gydymo įstaigų sąrašas, kur jie tai gali padaryti. Bet… Labai mažai kur yra pabrėžiama, kad, jau gavę pirmą laišką, žmonės gali dantis protezuoti bet kurioje įstaigoje, pas bet kurį, jiems patinkantį gydytoją. Tačiau niuansas yra tas, kad, nors pacientai iš anksto ir susimoka visą sumą, vėliau jiems pinigai už gydymą yra grąžinami. Kompensuojama visa suma. Šios lėšos – tai valstybės skiriami pinigai už nemokamą dantų protezavimą. Labai dažnai pacientai prasitaria, esą jie laukia antro laiško, kad galėtų ateiti pas norimą dantų gydytoją. Tačiau toks pacientas nežinojo, kad su pirmuoju laišku jis galėjo eiti pas bet kurį gydytoją ir atlikti protezavimo procedūrą. O vėliau atgauti pinigus, kuriuos už tai sumokėjo.

Domėkitės savo teisėmis, konsultuokitės su savo dantų gydytojais!“


Dantų gydymo ir protezavimo kabinetą rasite Kėdainiuose,
J. Basanavičiaus g. 44. Telefonas: 8 347 52545.

About The Author

Related Posts

2 komentarai

  1. Ramune

    Kaip tik ieškau kur profesionaliai atliekamas dantų kanalų gydymas nes su skaudančiu vaistų uždėjo, bet į valstybinę polikliniką pilnam gydymui bijau eiti, norisi, kad pavyktų išsaugoti dantį

    Atsakyti

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.