Trečiadienį rajono ugniagesius pasiekė du pagalbos prašymai. Kaip paaiškėjo, vienu atveju išties reikėjo pagalbos, o kitu atveju gyventojus išgąsdino dūmai, gaisro nebuvo.

Vakar, perpiet, pranešta, kad Šėtos sen., Vaiškonių k., Lyviškių g. 2 aukštų daugiabučiame name iš pirmo aukšto rūksta dūmai.

„Į nurodytą vietą atvykę ugniagesiai konstatavo, kad ant pastato stogo ir patalpose gaisro nebuvo. Viename bute buvo bandoma užkurti krosnį. Dėl to, kad krosnis buvo seniai kūrenta ir dėl žemo slėgio buvo nežymus uždūminimas. Patalpos išvėdintos. Pavojaus nebuvo“, – teigė ugniagesių atstovė spaudai Džiuginta Vaitkevičienė.

Užsidegė siena

Tą patį vakarą, 21.22 val. ugniagesiai jau skubėjo į Dotnuvos sen., Mantviliškio k. Liepos 6-osios g., nes buvo pranešta, kad name dega siena, senyvo amžiaus moteris bandė gesinti, pylė vandenį.

„Išsiaiškinta, kad prie krosnies smilko siena. Namas rąstinis, 11×8 m dydžio, apkaltas plastikinėmis dailylentėmis, 1 aukšto, stogas šlaitinis, dengtas šiferiu.

Įvykio metu išdegė ir nuardyta apie 1 m² vidinės namo sienos. Įvykis tiriamas“, – informavo Kauno PGV vyresnioji specialistė.

Abiem atvejais dūmų detektorius patalpose buvo.

Kėdainių mugės“ ir Kauno PGV inf.

Asociatyvi nuotr.