Dvi naujienas vakar pranešė Kėdainių krepšinio klubas „Nevėžis“. Viena iš jų nuliūdins krepšinio sirgalius, kita – pradžiugins.

Bloga žinia

Rungtynių su Kauno „Žalgiriu“ Kėdainiuose šiandien nebus. Kėdainių „Nevėžio-Optibet“ komandoje nustatytas koronaviruso atvejis.

Pajutus ligos simptomus bei atlikus testą, teigiamo rezultato sulaukė vienas iš krepšininkų. Ligos simptomus jaučia ir administracijos darbuotojas, kuris, kaip ir likę klubo nariai, šiuo metu laukia testų rezultatų.

Siekdama išvengti tolimesnio viruso plitimo „Betsafe-LKL“ komandų tarpe, LKL koreguoja tvarkaraštį. Neįvyks šiandien ir Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ – Klaipėdos „Neptūno“ dvikova. Pasvalyje „Nevėžis-Optibet“ Karaliaus Mindaugo taurės turnyro rungtynes žaidė praėjusį ketvirtadienį, gruodžio 3 d.

Virusas Kėdainių komandos dalyvavimą čempionate stabdo antrą kartą.

Gera žinia

„Nevėžis-Optibet“ turės naują vyr. trenerį. Vakar klubas pranešė, kad į Kėdainius atvyksta 36 metų amerikietis Davidas Gale. Šį sezoną treneris pradėjo be klubo, o paskutinius dvejus sezonus praleido būdamas Voketijos aukščiausios lygos komandos Liudvigsburgo „MHP Riessen“ vyriausiojo trenerio asistentu.

Kaip skelbia „Nevėžio“ krepšinio klubas, naujojo komandos stratego darbo praktikoje – ir dešimtmetis darbo NBA klubų trenerių štabuose. D. Gale – antras amerikietis „Nevėžio-Optibet“ trenerių komandoje. Čia jau darbuojasi vyr. trenerio asistentas Bobby Gonzalezas. Iš klubo pasitraukus vyr. treneriui Mariui Kiltinavičiui, B. Gonzalezui teko stoti už komandos vairo rungtynėse su Utenos „Juventus“ ir Pasvalio „Pieno žvaigždėmis.

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.