11742653_10153377843640272_4395232662233014308_n

Išvažiavęs pagrybauti, vyras neteko jam priklausančių daiktų.

Rugsėjo 29-ąją Kėdainių rajono policijos komisariate gauti trys pranešimai dėl vagysčių. Dvi iš jų įvykdytos miške.

66 metų kėdainietis į policiją kreipėsi iš karto po to, kai Svilių miške pagrybavo. Jis, apie 13 val. išėjo iš miško savo automobilio link ir pastebėjo, kad išdaužtas jam priklausančio automobilio „Hyundai Santa“ dešinės pusės priekinių durelių stiklas. Iš automobilio pavogta navigacija (ji buvo priekinėje dėtuvėje) ir du signalizacijos pulteliai (nuo vartų ir garažo durų), kurie taip pat buvo dėtuvėje. Apie patirtą žalą vyras informuosiąs vėliau.

Tą pačią dieną į policiją kreipėsi ir 78 metų kėdainietė. Ji teigė, kad prieš savaitę pastebėjusi, kad iš jai priklausančio miško, esančio Kačergių kaime (Pelėdnagių sen.), vagiama mediena. Miške nupjauta 10 vnt. uosio medžių, kurių bendras kiekis apie 10 kietmetrių. Žala – 400 eurų. Turtas nedraustas.

Gautas ir Surviliškio sen. gyventojos pareiškimas, kad prieš mėnesį, rugpjūčio pabaigoje ji pastebėjo, kad kad yra apvogta jos sūnėnui priklausanti sodyba, esanti vienkiemyje Bakainių kaime (Surviliškio sen.). Šiuo metu ji negyvenama. Iš sodybos pavogta automatinė skalbimo mašina, vandens siurblys, iš šaldytuvo ir šaldiklio pavogti varikliai. Žala tikslinama

Panašios naujienos

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.