Pagaliau pirmąją pergalę šių metų Lietuvos Aukštaitijos zonos Senjorų futbolo čempionate iškovojo „Nevėžio“ veteranai.

futbolo-kamuolys-vartuosePraėjusį penktadienį namuose rezultatu 2:0 kėdainiečiai nuginklavo sostinės „Teros“ futbolininkus. Pasak žaidėjų, pergalė nebuvo lengva, nes po pirmojo kėlinio rezultatas buvo sausas – 0:0. Situacija aikštėje pasikeitė po pertraukos. Antrajame kėlinyje į aikštę išėjęs Martynas Juknevičius pelnė abu rungtynių įvarčius ir nulėmė pergalę dvikovos šeimininkams.Nors svečiai turėjo kelias puikias progas nuginkluoti „Nevėžio“ vartininką, tačiau tuo nepasinaudojo. Itin sėkmingai savus vartus saugojo šeimininkų gynėjai.

Artimiausias rungtynes „Nevėžio“ veteranai žais jau šį ketvirtadienį, birželio 9 dieną, 19 val. namuose su Jonavos „Klevo“ vienuolike.