Pirmąjį rugsėjo šeštadienį Arnas Švilpauskas gimtajame miestelyje po ketverių metų draugystės vedė savo išrinktąją Šarūnę Raguckaitę.

Jauki tuoktuvių ceremonija vyko Josvainių Visų Šventųjų parapijos bažnyčioje. Jos originalia puošyba pasirūpino josvainietė Lina Gaižauskienė.

IMG_7316Arną ir Šarūnę tėvų, artimųjų bei bičiulių akivaizdoje sutuokė kunigas Renaldas Šumbrauskis.

Arno Švilpausko ir Šarūnės Raguckaitės tuoktuvių liudininkais tapo jaunavedžių bičiuliai Renata Šakalytė-Jakovleva su vyru Viktoru Jakovlevu. Liudytojai pasirinkti neatsitiktinai – būtent per Renatos ir Viktoro vestuves Arnas susipažino su Šarūne.

A. Švilpauskas gyvenimo draugei pasipiršo prieš metus ir du mėnesius.

IMG_7278Arnas puikiai pažįstamas Kėdainių krašto bendruomenei. Daugelis jį žino kaip išradingą renginių organizatorių, įvairių projektų iniciatorių, o pastaruoju metu veiklus vyriškis dažniau matomas televizijos ekrane, nes ne vienerius metus sėkmingai darbuojasi televizijos projekte „TV pagalba“.

Gerai žinomą porą žengus svarbų gyvenimo žingsnį pasveikinti atvyko ir Arno scenos partneriai, ir kolegos iš televizijos, ir draugai iš gimtųjų Josvainių. Šventėje netrūko ir Šarūnės artimųjų.

IMG_7252„Esame labai laimingi“, – pasibaigus tuoktuvių ceremonijai“, – šypsojosi jaunavedžiai. A. Švilpauskas vedybas su mylimąja prilygino laimingiausiam gyvenimo loterijos bilietui. Jaunavedžiai tikino svajojantys apie gausią šeimą, kurioje augtų mažiausiai keturios atžalos.

Panašios naujienos

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.