Bėgime už blaivybę dalyvavo ir mažasis Jonas.

Bėgime dalyvavo ir mažasis Jonas.

Kėdainių miesto parke vėl vyks tradiciniai bėgimai už blaivybę. Simbolinę trijų kilometrų ilgio trasą Kėdainių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro specialistės kviečia bėgti kiekvieną pirmą mėnesio penktadienį.

„Iš po vasaros pailsėję, rudenį vėl pradedame bėgimus už blaivybę. Aš pati dalyvauju šioje gražioje akcijoje ir su savo kolegomis bei visais kėdainiečiais bėgu jau ne pirmą kartą“, – sakė visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Dovilė Pabilionytė.

Pasak jos, ši akcija skirta tam, kad būtų palaikoma Lietuvos, kaip blaivios tautos idėja.

„Tad visi, kurie prisijungia prie akcijos bėgdami ar kitaip judėdami (žmonės gali lengvu žingsniu eiti arba žingsniuoti su šiaurietiškomis lazdomis) prisideda prie šios sveikatinimo idėjos propagavimo ir parodo, kad laisvalaikį galima leisti blaiviai“, – sakė D. Pabilionytė.

Startas! Prie bėgimo kiekvieno mėnesio pirmą penktadienį kviečiami prisijungti visi kėdainiečiai.

Startas! Prie bėgimo kiekvieno mėnesio pirmą penktadienį kviečiami prisijungti visi kėdainiečiai.

Bėgimas už blaivybę vyks kiekvieno mėnesio pirmą penktadienį. Kol šviesu, bus judama Kėdainių parke, vėliau, anksti pradėjus temti, bėgimas startuos Kėdainių Didžiojoje Rinkos aikštėje.

„Blogo oro bėgimui nebūna, tiesiog turi būti gera apranga ir aišku, gera nuotaika. Bėga ir mažesni, ir vyresnio amžiaus žmonės. Kiekvienas gali prisijungti prie šios gražios akcijos, nes amžius tikrai nėra riba!“, – prieš bėgimą geros nuotaikos nestokojo D. Pabilionytė.

Panašios naujienos

One Response

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.