Pasikeitus orams, eismo sąlygos keliuose tampa sudėtingesnės, todėl įvyksta daugiau nelaimių. Kelių policijos tarnybos duomenimis, vakar šalyje žuvo 1 žmogus, sužeista 10 asmenų. Vienas pėsčiasis nukentėjo Kėdainių mieste.

Prieš šeštą vakaro, Tilto gatvėje, automobilis „Volkswagen Golf“, vairuojamas 31 metų vyro, veidrodėliu kliudė į važiuojamąją kelio dalį įėjusį pėsčiąjį. Nukentėjo 33 metų vyras. Paaiškėjo, kad asmuo buvo neblaivus, jam nustatytas vidutinis girtumas – 2,05 prom.

Kėdainiuose tai jau antras girtas pėsčiasis, nukentėjęs per eismo įvykį šią savaitę. Ankstų lapkričio 22-osios rytą pėsčiųjų perėjoje ties „Senukais“ buvo partrenktas 55-erių metų vyras. Jo girtumas – 1,94 prom.

Policijos pareigūnai primena gyventojams, kad keliuose reikia būti itin atidiems, ypač tamsiuoju paros metu, nes tada vairuotojams sunkiau pamatyti pėsčiuosius, ypač jei jie nedėvi atšvaitų ir yra apsirengę tamsiais rūbais. Pėstieji taip pat turėtų suvokti, kad esant drėgnai arba slidžiai kelio dangai, automobilio stabdymo kelias pailgėja, tad negalima staiga pulti į gatvę, tikintis, kad vairuotojas spės laiku sustabdyti transporto priemonę.

„Kėdainių mugės“ ir LKPT inf.

Panašios naujienos