Pirmadienio pavakare ugniagesiams gelbėtojams teko skubėti į Justinavos kolektyvinius sodus, kur Ilgojoje gatvėje pastate nuo krosnies užsidegė siena. Panašus įvykis rajone jau buvo prieš keletą dienų.

„Pranešimas apie užsidegusią sieną pasiekė po pusęės penkių. Atvykus į nurodytą vietą, degimo nebuvo, ugnis užgesinta iki ugniagesių atvykimo. Paaiškėjo, kad mediniame ūkiniame pastate (6×4 m dydžio, stogas vienšlaitis, dengtas skarda, degė siena prie krosnies.

Apdegė 1,5 m² medinės sienos, nuardyta apie 6 m² sienos. Įvykis tiriamas“, – teigia Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos vyresnioji specialistė Džiuginta Vaitkevičienė.

Siena degė ir Ąžuolaičiuose

Panašus įvykis nutiko ir sausio 9-osios popietę. Tąsyk ugniagesiai skubėjo į Dotnuvos sen., Ąžuolaičių k., Miško g., iš kur buvo gautas pranešimas, kad namuose dega siena. Rąstiniame name išdegė ir buvo nuardyta apie 5 m² sienos.

Abiem atvejais dūmų detektoriaus pastatuose nebuvo. O tai yra pavojinga, ypač jei gaisras kiltų nakties metu, kai gyventojai yra sumigę, žmonės gali žūti gaisre. Dūmų detektorius reikalingas tam, jog garsiniu signalu atkreiptų patalpose esančių bei aplinkinių žmonių dėmesį į kilusį gaisrą ir asmenys spėtų išeiti iš degančio pastato.

Kėdainių mugės“ ir Kauno PGV inf.

Asociatyvi nuotr.

Panašios naujienos