Praėjusią savaitę – lapkričio 30–gruodžio 6 d., Kėdainių rajone registruotas tik vienas pažeidimas dėl saviizoliacijos nesilaikymo.

Lapkričio 23–29 d. taip pat buvo nubaustas vienas kraštietis. Jam skirta bauda dėl karantino ir saviizoliacijos tvarkos nesilaikymo.

Lapkričio 16–22 d. – keturiems kėdainiečiams skirtos baudos po 250 eurų.

Lapkričio 9–15 d. Kėdainių rajone piniginėmis baudomis nubausti septyni gyventojai. Šešiems jos siekė 500 Eur, o vienam – net 1 000 Eurų.

Lapkričio 2–8 d. policijos pareigūnai surašė šešis administracinio nusižengimo protokolus dėl karantino ir saviizoliacijos tvarkos nesilaikymo. Trims asmenims buvo skirtos baudos po 500 Eur, dar trims – po 250 Eur.

Kėdainiečiai nusižengė LR ANK 45 str. 4 daliai, kurioje nurodytos veikos, sukėlusios pavojų išplisti pavojingoms ar ypač pavojingoms užkrečiamosioms ligoms, padarytos karo, nepaprastosios padėties, mobilizacijos, karantino, riboto karantino metu, taip pat susidarius ekstremaliajai situacijai ar ekstremaliajam įvykiui, jeigu ekstremalioji situacija ar ekstremalusis įvykis kelia pavojų žmonių gyvybei ar sveikatai. Tokie nusižengimai užtraukia pinigines baudas.

(Algimanto Barzdžiaus nuotr.)

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato inf.

One Response

  1. Giedre

    Nubaustas vienas, tai aišku, kad meras Tamulis, kuris prie eglutes viešoje vietoje buvo be kaukes, Mykolaitiene ar padarei savo darbą, buk sazininga kaip visad, ar Tamulis pačiai tabu

    Atsakyti

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.