Josvainių sen., Kunionių kaime įsikūrusiame vaikų socializacijos centre birželio 15-osios vakarą maištavo paauglės – jos bandė žalotis, taip pat duše buvo padegti rankšluosčiai ir popieriai.

Trečiadienį, po 20 val. Bendruoju pagalbos telefonu apsaugos darbuotojas pranešė, kad socializacijos centre mergaitė peiliu persipjovė venas, užsirakino tualete, nieko neįsileidžia. Kita mergaitė irgi yra neadekvati, grasina susižaloti, yra nestabili, agresyvi. Į centrą nedelsdami išskubėjo medikai ir policijos pareigūnai, vėliau prireikė ir ugniagesių.

Kauno apskrities Vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vyriausioji specialistė Reda Zarauskienė patvirtino, kad buvo gautas pranešimas apie tai, kad 14-os ir 17-os metų mergaitės galimai pakėlė ranką prieš save ir yra užsirakinusios patalpoje. Atvykus pareigūnams ir ugniagesiams pradėjus laužti duris, mergaitės duris atidarė. Pirminiais duomenimis, paauglės buvo susižalojusios aštriu daiktu, sužalojimai nėra sunkūs. Mergaitės išvežtos į Kaune esančią gydymo įstaigą.

Bandyta sukelti gaisrą?

Tą vakarą, 20.43 val. buvo pastebėta, kad socializacijos centre uždūminta dušo patalpa. Joje rasti smilkstantys rankšluosčiai ir popieriai.

„Ugniagesių pagalba šiuo atveju buvo minimali. Į įvykio vietą nuvykusi Josvainių ugniagesių komanda, kuri užgesino ugnies židinį ir išvėdino uždūmintas patalpas. Jos truputį aprūko. Įvykį tiria specialistas iš Kaišiadorių“, – teigė Kėdainių PGT viršininkas A. Eidimtas.

Tai – ne pirmas iškvietimas

Specialiosios tarnybos į Kunioniuose esantį vaikų socializacijos centrą skubėjo ir gegužės 24-osios vakarą. Tąkart buvo pranešta, kad į medį, maždaug 7 m aukštį įsilipo šiame centre gyvenanti nepilnametė ir centro darbuotojams niekaip nepavyksta jos prikalbinti nulipti žemyn.

Baimintasi, kad mergina gali iškristi iš medžio arba pasielgti neprognozuojamai, todėl darbuotojai kreipėsi specialiųjų tarnybų pagalbos. Laimei, tąsyk nelaimės išvengta – paauglė pati išlipo iš medžio, ji nesusižalojo. Merginai buvo teikiama specializuota pagalba.

„Kėdainių mugės“, Kauno apskr. VPK ir Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos inf.

Panašios naujienos