Pastarąją parą ugniagesiai gelbėtojai darbo nestokojo. Teko ir medžius nuo kelių šalinti, ir į kitus iškvietimus vykti. Tiesa, ne visi buvo pagrįsti. Buvo ir atvejis, kai važiavo į vieną užduotį, o atliko dvi.

Penktadienio rytą, po 07 val., buvo pranešta, kad Kėdainiuose, M. Daukšos g., ant elektros laidų nuvirtęs medis. Vykstant į įvykio vietą, pastebėtas nukritęs nuo motorolerio vyriškis. Vyras skundėsi kojos skausmu. Uždėtas kaklo įtvaras ir paguldytas ant gelbėjimo lentos, atvykus GMP, perduotas medikams.

Padėję nukentėjusiam vyrui, gelbėtojai skubėjo atlikti kitą užduotį. Medis buvo užvirtęs ant laidų, ant šaligatvio ir važiuojamosios kelio dalies. Ugniagesių komanda skubiai ėmėsi darbo.

„Nuo kelio ir šaligatvio medis buvo patrauktas. Medis ant laidų buvo aptvertas STOP juosta, kol atvyks ESO tarnyba“, – pranešė ugniagesių atstovė spaudai.

Šįryt, 06.22 val. Bendruoju pagalbos telefonu pranešta, kad Krakių sen., nuo Krakių pavažiavus apie 3–4 km link Medininkų nauju keliu, ant kelio nuvirtęs medis.

Netrukus panašus pranešimas pasiekė ir iš Daukšių kaimo. Gyventojai informavo, kad už kavinės ,,Akimirka” ant kelio nuvirtęs medis. Abiem atvejais medžiai buvo supjaustyti ir patraukti nuo važiuojamosios kelio dalies.

Šeštadienio naktį, po 04 val., pranešta apie dar vieną neva nuvirtusį medį Kėdainiuose, J. Basanavičiaus g. Ugniagesiai teigė, kad pranešimas nepasitvirtino.

Iškvietimai dėl elektros, dujų ir sunegalavusios moters

Penktadienio popietę ugniagesiai gelbėtojai iškviesti į Šėtos g. Kėdainiuose. Pranešta, kad daugiabučio laiptinėje iš elektros skydinės rūksta dūmai.

„Atvykus nurodytu adresu, bendro naudojimo laiptinėje dūmų ar gaisro požymių nebuvo, iškvietimas nepagrįstas. Į įvykio vietą buvo atvykusi ESO tarnyba“, – praneša Kauno PGV vyriausioji specialistė Džiuginta Vaitkevičienė.

Po daugiau nei valandos sulaukta pagalbos prašymo iš Liaudies gatvės. Skambinęs asmuo teigė, kad motina neatsiliepia telefonu, neatidaro durų, galimai sutriko sveikata. Atvykę ugniagesiai padėjo atidaryti duris. Į vidų įleisti policijos pareigūnai ir medikai. Buto gyventoja buvo sąmoninga. Moteris išnešta ir įkelta į GMP automobilį.

Penktadienio vakarą, apie pusę devynių, P. Lukšio g. gyventoja sunerimusi pranešė, kad bute jaučia dujų kvapą, kuris, esą sklinda iš dujinės viryklės. Moteris viską užsuko, bet kvapas vis tiek yra. Atvykus ugniagesiams, dujų kvapo nebesijautė. Ugniagesių pagalbos neprireikė.

Kėdainių mugės“ ir Kauno PGV inf.

Asociatyvi nuotr.