Septyniolika vaikų, gyvenančių socialiai remtinose šeimose ir vaikų namuose „Saulutė“ saulėtą šio ketvirtadienio rytą, lydimi Kėdainių policijos pareigūnų, Visuomenės sveikatos biuro specialistų ir aktyvių kėdainiečių pajudėjo Jonavos link.

Sugrįžusieji iš pramogų parko „Lokės pėda“ buvo pavargę, bet linksmi.

Sugrįžusieji iš pramogų parko „Lokės pėda“ buvo pavargę, bet linksmi.

Vaikų kaimyniniame rajone laukė smagus laikas pramogų parke „Lokės pėda“.

Pasak Visuomenės sveikatos biuro direktorės Danguolės Avižiuvienės, ši išvyka buvo noras Policijos komisariato jaunimo centrą lankantiems vaikams parodyti, koks yra turiningas laisvalaikis ir leisti papramogauti paskutinėmis vasaros atostogų dienomis.

Mes kviečiame visus jaunus žmones laisvalaikį leisti ne tinginiaujant ir sėdint prie kompiuterių, bet judant, sportuojant, išbandant savo jėgas. Labai šaunu, kad kartu su Policijos pareigūne Danute Mykolaitiene ir aktyvistu Vaidu Avižiumi sumąstėme išvyką į „Lokės pėdą“. Vaikai tikrai galėjo išbandyti savo jėgas ir pažiūrėti, ar yra pakankamai stiprūs pramogaudami kitaip negu kasdien. Puikiai suprantame, kad aktyvios veiklos, žaidimai motyvuoja pokyčiams gerokai įtikinamiau negu tuščios sausos kalbos“, – puikiai pavykusia išvyka džiaugėsi D. Avižiuvienė.

Policijos pareigūnė Danutė Mykolaitienė suskubo pasidomėti, kaip sekėsi pramogautojams.

Policijos pareigūnė Danutė Mykolaitienė suskubo pasidomėti, kaip sekėsi pramogautojams.

Kartu su vaikais pramogauti važiavęs Vaidas Avižius sakė, kad jam buvo smagu praleisti pusdienį su vaikais ir jaunimu: „Iš pradžių kai kurie jaunuoliai nebuvo draugiški, net nusikeikdavo, tačiau vėliau bendros pramogos viską sudėliojo į vietas. Vaikai vienas kitam padėjo, drąsino įveikiant kliūtis. Visi pasijuto gražia darnia komanda. Pramoga buvo itin šauni. Pamatęs linksmus, o grįžtant ir pavargusius pramogavusiųjų veidus, daviau sau žodį, kad tai nebus vienkartinis užsiėmimas. Jau kirba minčių surengti ištvermės žygį. Manau, kad ateityje dar ne kartą smagiai paiškylausime.“

Patys vaikai išlipę iš autobuso šypsojosi, bet sakė esą labai pavargę. „Ši diena buvo labai šauni. Labai patiko karstytis po medžius. Norime tokių pramogų ir daugiau“, – smagiai pasakojo Rokas.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.