Prieš antrojo „Optibet“ vasaros lygos sezono startą – reikšmingi pokyčiai. Turnyras su būriu LKL krepšininkų, buvusiais bei esamais Lietuvos rinktinės nariais ir ateities žvaigždėmis iš Kėdainių keliasi į sostinę ir atvers duris žiūrovams.

 „Optibet“ vasaros lyga šiemet vyks Vilniaus „Jeep“ arenoje, kurioje namų rungtynes žaidžia sostinės „Ryto“ komanda.

Pagal pirminį planą, vasaros lygos organizatoriai vylėsi antrus metus iš eilės surengti vienintelį tokį priešsezoninį turnyrą Kėdainiuose, tačiau dėl arenos užimtumo teko ieškoti alternatyvų.

Mažam miesteliui šventės nebekurs

„Iškilo problemėlė, kuri atvėrė mums naujus vandenis, – pasakoja vienas turnyro organizatorių Arvydas Šikšnius. – Mūsų siekis buvo mažam miestui vasarą sukurti šventę ir atnešti kažką ne tik į Lietuvos didmiesčius. Bet tikime, kad turnyras Vilniuje pakels visą renginį į dar aukštesnį lygį.“

Nauja „Optibet“ vasaros lygos lokacija bus patogesnė ir renginio dalyviams. Turnyras bus lengviau pasiekiamas Vilniuje ir Kaune gyvenantiems krepšininkams ir treneriams, taip pat svečiams iš užsienio, kuriems bus paprasčiau atskristi į Lietuvą ir apsistoti sostinėje.

Su žiūrovais

Be to, planuojama, kad į areną bus įleidžiami ne tik krepšinio specialistai, komandų vadovai, treneriai ar skautai, bet ir žiūrovai. Tikėtina, kad jų „Jeep“ arenoje ir jos prieigose lauks daug siurprizų, kurie „Optibet“ vasaros lygos kovų stebėjimui suteiks komforto ir padidins įsitraukimą.

Kaip ir buvo numatyta, vasaros lygos kovos vyks liepos 26 – rugpjūčio 2 dienomis.

Aštuonios komandos

Aštuonios komandos bus suskirstytos į dvi grupes po keturias ekipas. Po trijų dienų grupės varžybų, ekipos turės poilsio dieną, o vėliau pagal rezultatus išsiskirstys poromis atkrintamųjų varžybų principu ir, su pertraukomis, ketvirtfinalyje, pusfinalyje bei finale išsiaiškins nugalėtoją.

Kiekviena „Optibet Summer League“ komanda galės registruoti iki 10 žaidėjų. Turnyras „Jeep“ arenoje vyks standartine sistema – keturi kėliniai po 10 minučių.

„Optibet“ vasaros lygos čempione pirmąjį sezoną tapo „Arotena Oaks“ ekipa su broliais Lavrinovičiais, Simu Jasaičiu, Dariumi Tarvydu ir Rolandu Alijevu priešakyje. Šiemet ši komanda ketina ginti čempionų titulą.

Šaltinis ir nuotrauka: Summer League

Panašios naujienos