Caritas“ pradeda registraciją į konsultacijas, kurios vyks nuo lapkričio 27 iki gruodžio 8 dienos visoje Lietuvoje. Nemokamos teisinės konsultacijos skirtos neišgalintiems už jas susimokėti asmenims.

Registruotis žmonės kviečiami pagal gyvenamąją vietą, „Carito“ skyriuose. Kėdainiečiai gali skambinti į Kauno arkivyskupijos „Caritą“, kuris apima Kauno miestą, Kauno, Jonavos, Jurbarko, Kėdainių, Raseinių, Ukmergės rajonus, tel. 8 673 22 327 (Onutė).

Aštuntus metus iš eilės rengiamos Lietuvos advokatūros ir Lietuvos „Carito“ akcijos metu neatlygintinai savo teisines žinias žmonėms teiks beveik 200 advokatų bei jų padėjėjų, kurie atsakys į klausimus ar nukreips teisinga linkme sprendžiant paveldėjimo, santuokos nutraukimo, tėvystės nustatymo, išlaikymo priteisimo, gyvenamosios vietos nustatymo ar pakeitimo, asmens pripažinimo tam tikrose srityse neveiksniu, globos ir rūpybos nustatymo, nuomos, panaudos, įsiskolinimų, nekilnojamo turto, turto arešto ar skolų išieškojimo klausimus.

Negalintys susimokėti už konsultacijas bus neatlygintinai konsultuojami ir dėl smurto artimojoje aplinkoje, orderio įteikimo ar panaikinimo, neteisėto atleidimo iš darbo ir visais kitais klausimais.

„Nežinojimas daro gyvenimą sudėtingu, o žinojimas atrakina duris į gyvenimą. Todėl labai noriu visus, kam aktualūs teisiniai klausimai – tiek nuolat mūsų šalyje gyvenančius tautiečius, tiek užsieniečius, kurie neseniai atsikraustė – padrąsinti kreiptis į „Carito“ Lietuvoje skyrius, išsakyti savo problemas, pasinaudoti galimybe registruotis į neatlygintinai teikiamas konsultacijas ir naujus metus pradėti jau su mažesne rūpesčių našta“, – Lietuvos gyventojams žinutę siunčia Advokatų tarybos pirmininkas M. Kukaitis.

Lapkričio 20 dieną prasidedanti registracija į nemokamas teisines konsultacijas nepasiturintiems asmenims tęsis iki pat akcijos pabaigos – gruodžio 8-osios.

Bendra informacija teikiama Lietuvos „Carite“ tel. 8 676 29 655 (Erika).

Parengta pagal akcijos organiztorių inf.