Veiksmingai pašalina iš vandens nitritus, nitratus, kalkes, geležį, chlorą, kitus sunkiuosius metalus ir teršalus. Turi papildomą filtrą-kasetę, mineralizatorių. Per šį filtrą pratekėjęs vanduo tampa mineralizuotu ir prisotintu naudingų mineralų: kalcio, magnio, natrio, kalio. Vanduo tampa aukščiausios kokybės.

Šis vanduo puikiai tinka maisto gaminimui, kavos aparatams, arbatinukams, gėrimams gaminti, lygintuvams, plaunamiesiems dulkių siurbliams, akvariumams. Visai jūsų brangiai buitinei technikai, kuri reikalauja švaraus ir be kalkių vandens. Turi kaupiamą vandens rezervuarą, talpa 5 ltr. Net ir nutrūkus vandens tiekimui, jūs visada turėsite 5 litrus geriamo vandens rezervą.Dėl savo patrauklaus dizaino filtras gali būti montuojamas po kriaukle, ant kriauklės ar ant sienos virš kriauklės. Pirmas filtro korpusas yra permatomas, todėl visada galėsite plika akimi matyti, kada filtras užsiteršęs. Vandens filtrą galite įsigyti su montažo paslauga, su aptarnavimu arba tiesiog įsigyti patį vandens filtrą be aptartnavimo ir susimontuoti patys.

Sistema iš neapdoroto vandens geba pašalinti priemaišas ir įvairias nuosėdas, tokias kaip: organinės medžiagos, sunkieji metalai, tirpios kietosios medžiagos, bakterijos, virusai, kiti mikroorganizmai ar kenksmingos priemaišos. Išgrynintame vandenyje lieka tik vandens molekulės ir jame ištirpęs deguonis, o daugiau nei 96 % minėtų priemaišų bei nuosėdų yra pašalinama.

Šis filtras turi biokeraminę kasetę, keturi viename; „4 in 1“ (mineralų + infraraudonųjų spindulių + šarmų + kokosų) filtras.

Biokeraminis filtras sudarytas iš keraminių žirnelių, mineralų ir turmalino, kurie skleidžia FIR spindulius. Dėl to silpnėja vandens ir mineralinių medžiagų struktūra, dalis šių medžiagų išlaisvinamos. Išlaisvintos mineralinės medžiagos gerina vandens skonį ir kvapą. Greta naudingų organoleptinių savybių FIR spinduliai teigiamai veikia daugelį kitų procesų, kurie svarbūs gyviesiems organizmams.

FIR spinduliai:

– gerina vandens skonį ir kvapą;

– aktyvina žmonių, gyvūnų  ir augalų medžiagų apykaitą;

– gerina deguonies tirpumą.

Telefonas 8 604 24 268,
www.remvalus.lt

Užs. Nr. 49