Šį savaitgalį vykstančią miesto gimtadienio šventę temdo nemalonūs įvykiai. Šeštadienį prieš pietus policijai pranešta apie Kėdainiuose aptiktą negyvą vyrą.

Šios žinios sulaukta apie 10 val. 40 min. Mirusiojo kūnas rastas Kėdainiuose, P. Lukšio g., Nevėžio upės pakrantėje. Žmogaus asmenybė nustatyta. Tai 1960 m. gimęs vyras.

Dėl šio įvykio policijoje pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

PAPILDYTA

Kaip informavo Bendrojo pagalbos centro atstovė viešiesiems ryšiams Vilma Juozevičiūtė, apie Nevėžio upės pakrantėje pastebėtą gulintį žmogų tel. 112 pranešta šeštadienį, rugpjūčio 9 d., 10.26 val.

„Skambinęs vyras pranešė, kad tą gulintį žmogų jis matė ir iš vakaro, kai vedžiojo šunį. Artyn jis nėjo ir gulinčio žmogaus būklės netikrino, todėl negalėjo pasakyti, ar asmuo neblaivus, miega ar yra negyvas. Tada jis buvo sujungtas su greitosios medicinos pagalbos stoties dispečerine, kuri į įvykio vietą išsiuntė artimiausią greitosios medicinos pagalbos brigadą“, – pranešė BPC atstovė.

Deja, atvykę medikai žmogui niekuo nebegalėjo padėti, jis buvo miręs.

Kauno apskr. Vyriausiojo policijos komisariato vyriausioji specialistė Reda Zarauskienė informavo, kad 63-ejų metų vyras galimai susižalojo pats. Kada tai nutiko, nežinia, tačiau kūnas nebuvo irimo stadijoje. Vyksta tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Parengta pagal BPC ir Kauno apskr. VPK inf.

Kėdainių mugės“ ir policijos departamento inf.

Asociatyvi nuotr.