Įtemptas ugniagesių savaitgalis – skubėta slopinti liepsnų šiltnamyje, garaže ir gamtoje.

Pirmasis iškvietimas buvo į Kėdainiuose, J. Basanavičiaus g. esančią garažų bendriją ,,Nevėžis“. Po 12 val. pranešta, kad dega mūrinio garažo rūsys, kyla dūmai. Atvykus ugniagesiams paaiškėjo, kad garaže degė 2 tušti plastikiniai 20 l talpos indai ir šiukšlės. Gaisro metu aprūko 24 m² rūsys. Garaže buvusį automobilį „Audi 80“ pavyko išgelbėti nuo liepsnų, jis buvo išstumtas į lauką.

Netrukus sulaukta pranešimo, kad Josvainių sen., Macgalių k., Macgalių g., dega medis. Ir tai nebuvo balandžio 1-osios pokštas. Medis, kaip ir aplink jį sukrautos šiukšlės, iš tiesų degė. Teko užgesinti.

Balandžio 2-osios naktį prieš 2 val. Bendruoju pagalbos telefonu pranešta, kad Kėdainiuose, Biliūno g., už geležinkelio tilto, dega žolė. Vėliau gautas papildomas pranešimas, kad gali degti ir negyvenamas namas. Šalia seno, apgriuvusio namo degė sausa žolė. Kad liepsna neplistų, saugumo sumetimais, vandeniu perlietos žolėje buvusios medžių nuolaužos.

Po 2 val. nakties skubėta į dar rimtesnį iškvietimą. Josvainių sen., Kunionių k., Šermukšnių g., užsidegė šešių metrų pločio ir 12 metrų ilgio šiltnamis. Įsišėlusi ugnis suniokojo pusę plėvele dengto šiltnamio. Dėl ko kilo gaisras ir kokie nuostoliai – aiškinamasi.

„Kėdainių mugės“ ir Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos inf.

Panašios naujienos