Sekmadienį ramų Vaiškonių kaimo gyvenimą sudrumstė ugniagesių sirenos. Skubėta gesinti prie aštuonbučio namo užsidegusio automobilio.

Pasak liepsnas malšinusios Pagirių ugniagesių komandos skyrininko Algirdo Radavičiaus, pranešimą, kad Vaiškoniuose, Lyviškių g. dega automobilis, jie gavo ne iš Bendrojo pagalbos centro, o iš gyventojo, kuris atvyko pas ugniagesius tiesiogiai pranešti apie įvykį.

„Mūsų žiniomis, automobilis užsidegė šiam bestovint prie aštuonbučio namo. Juo moteris šeštadienį buvo atvykusi aplankyti mamos. Greičiausiai, variklio skyriuje įvyko trumpas jungimasis ir automobilis užsiliepsnojo. Gyventojai patys bandė gesinti liepsnas, ir, matyt, taip pasimetė, kad paskambino ne tel. 112, o kitam gyventojui, o šis atskubėjęs pas mus pranešė, kad Vaiškoniuose dega automobilis. Išsiunčiau ugniagesius malšinti ugnies ir pats informavau Bendrąjį pagalbos centrą apie šį įvykį. Atvykus ugniagesiams, automobilis „Opel Corsa“ jau degė atvira liepsna. Nors gaisras buvo greitai nuslopintas, išdegė variklio skyrius, apdegė priekinės padangos. Į saloną ugnis nepateko, bet 2006 m. pagamintas automobilis jau, vargu, ar bus naudojamas. Kas žino, jei pranešimą būtume gavę anksčiau, gal nuostoliai būtų mažesni“, – pasakojo Pagirių ugniagesių komandos skyrininkas A. Radavičius.

Kėdainių mugės“ ir Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos inf.

Panašios naujienos