Kauno apylinkės teismo Kėdainių rūmai dviejų mėnesių laikotarpiui pratęsė kardomąją priemonę – suėmimą R. K., kuris yra kaltinamas už vairavimą apsvaigus nuo alkoholio bei eismo įvykio sukėlimą, kurio metu žuvo du žmonės.

 „Byloje jis kaltinamas nusikaltimu, už kurį numatyta bausmė iki 10 metų laisvės atėmimo, turi ryšių užsienyje – yra užsienio ne Europos Sąjungos valstybės pilietis, kurio leidimas gyventi Lietuvoje, kaip tvirtino kaltinamasis – baigiasi 2020 m. gruodžio 20 d., tačiau kaip matyti iš bylos medžiagos jau yra pasibaigęs 2020 m. lapkričio 15 d., Lietuvoje nebeturi legalaus pragyvenimo šaltinio, nebedirba, iki sulaikymo gyveno nedeklaruotojo gyvenamojoje vietoje, išsituokęs, Lietuvoje nėra saistomas svarbiais socialiniais ryšiais,“ – pažymima teismo nutartyje.

Teismas daro išvadą, kad būdamas laisvėje kaltinamasis R. K., nesaistomas jokiais svarbiais socialiniais ryšiais, turėdamas ryšių užsienyje, siekdamas išvengti galimos bausmės už nusikaltimus – jei bus pripažintas kaltu ir nuteistas, gali bėgti (slėptis) nuo teismo.

Šią nutartį per 20 dienų galima skųsti Kauno apygardos teismui.

Primename, kad birželio 26 d. apie 1.25 val. Kėdainių rajone, kelio Aristava–Kėdainiai–Cinkiškis 17-ame km, Josvainiuose, automobilis „Mercedes Benz C 180“, vairuojamas galimai neblaivaus vyro (g. 1971 m.), atsitrenkė į ta pačia kryptimi važiavusį automobilį „Audi A4“. Šis nuo smūgio nuvažiavo nuo kelio ir trenkėsi į medį. Automobilis „Mercedes Benz C 180“ po susidūrimo, taip pat nuvažiavęs nuo kelio, atsitrenkė į namą. Eismo įvykio metu žuvo automobilio „Audi A4“ vairuotojas (g. 1998 m.) ir kartu važiavęs keleivis (g. 2001 m.). Automobilio „Mercedes Benz C 180“ vairuotojas, paguldytas į ligoninę. Avariją sukėlęs vyras yra Ukrainos pilietis.

Vaiva Milkeraitienė, Teisėjo padėjėja (ryšiams su žiniasklaida ir visuomene)

(Algimanto Barzdžiaus nuotr.)

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.