Vainotiškių kaimo bendruomenė draugiška ne tik darbus planuodama ir dirbdama, bet ir šventes švęsdama. Praėjusį šeštadienį ir maži, ir dideli kaimo gyventojai traukė į bendruomenės centrą, kurio salė vos talpino visus svečius, susirinkusius į penktąją rudens šventę.

Elena Purauskienė (dešinėje) džiaugėsi, kad jauniausios vainotiškietės titulu pagerbta Justina puikiai jautėsi ant mamos Jurgitos kelių ir sesės Julijos globoje.

Elena Purauskienė (dešinėje) džiaugėsi, kad jauniausios vainotiškietės titulu pagerbta Justina puikiai jautėsi ant mamos Jurgitos kelių ir sesės Julijos globoje.

Asociacijos „Vainotiškių bendruomenė“ pirmininkė Elena Purauskienė sakė, kad ši tradicinė šventė pradėta švęsti prieš šešerius metus, o vienąkart neįvyko dėl labai objektyvios priežasties – bendruomenės namų renovacijos. „Mūsų bendruomenė labai šauni. Vos nudirba didžiuosius vasaros darbus, pradeda teirautis, kada rinksimės į jų aptarimo vakaronę. Nieko nelaukę ir pradedame jai ruoštis. Šįkart ši šventė mums labai ypatinga, nes ją pasitikdami sau pasidovanojome itin gražią dovaną – įgyvendinę projektą pastatėme lauko treniruoklius, kuriais galės naudotis ir maži, ir pagyvenę vainotiškiečiai“, – džiaugėsi E. Purauskienė.
Vainotiškiečiai rudens šventėje visada pagiria gražiausiai savo namų ir sodybų aplinkas prižiūrinčius kaimynus, pagerbia jauniausią ir vyriausią bendruomenės narį. Nors šventės išvakarėse pasaulį pasveikino Adomas Buivydas, jauniausiojo vainotiškiečio titulas teko keturių mėnesių Justinai Jokšaitei. Vyriausi kaimo bendruomenės nariai – 96 metų Emilija Zvicevičienė ir 94 metų Antanas Šiupaila.
„Mūsų kaime gyvena netoli tūkstančio žmonių. Gerokai per du šimtus yra prisijungę prie asociacijos. Tad kartu draugiškai ir sutartinai sprendžiame, ko kaimui reikia. Gyvename tikrai neblogai – sekasi ir pernai pradėtas sulčių spaudimo verslas. Dar anksti spręsti, kokie bus šįmet rezultatai, bet darbo sulčių spaudykloje nestokojame. Esame vieningi ir darbuose, ir poilsyje, ir džiaugsme, ir bėdose“, – sakė asociacijos „Vainotiškių bendruomenė“ pirmininkė.
Gražią rudens šventę vainotiškiečiams paįvairino tikros muzikos fabrikėlio „Nešpėtni bernai“ vyrukai.

Panašios naujienos

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.