Kėdainiečiai tikrai moka dalintis gerumu ir negaili savo indėlio į kilnius darbus.

Kraštiečiai noriai aukojo gerumo akcijai ir namo grįžo su skaniais meduoliais.

Kraštiečiai noriai aukojo gerumo akcijai ir namo grįžo su skaniais meduoliais.

Kėdainių moterų LIONS klubas šeštadienį didžiosios kalėdinės mugės metu kraštiečius kvietė padėti pildyti vaikų svajones. Moterys sumanė už simbolinę auką parduoti meduolius, o surinktas lėšas paskiri vaikų globos namų „Saulutė“ vaikų svajonėms pildyti.

Dosnūs kraštiečiai vaikams paaukojo 926,55 eurų. „Dar kartą įsitikinome, kad kėdainiečiai labai šaunūs ir neabejingi gerumo akcijoms. Vasarą rinkome aukas vaikučių regėjimui gerinti, dabar nusprendėme praskaidrinti „Saulutės“ gyventojų kasdienybę. Ačiū visiems, kas prisidėjo prie šio sumanymo. Labai džiugina faktas, kad mūsų sumanymus paremia ir bendraminčiai. Reikiamų produktų kepiniams parūpino bendrovės „Kauno grūdai“ ir „Nordic Sugar Kėdainiai“.

Kadangi klubo moterys gana užimtos, tai paprašėme meduolius padėti iškepti Kėdainių profesinio rengimo centro mokinių. Direktorius Dangiras Kačinskas entuziastingai ėmėsi darbų kartu su virėjų profesijos mokytoja Audrone Alminiene. Per keletą dienų centro virtuvėje buvo iškepta ir papuošta apie 800 meduolių. Juos „liūtės“ supakavo ir šeštadienį atskubėjo į mugę“, – sakė Kėdainių moterų LIONS klubo prezidentė Sigita Skarupskienė.

Geras darbas grįžta su dviguba jėga, tad jam paaukojusius lydėjo puiki nuotaika.

Geras darbas grįžta su dviguba jėga, tad jam paaukojusius lydėjo puiki nuotaika.

„Mes negalime išpildyti didžiausios vaikų svajonės – sugrįžti pas mamas ir tėvelius, bet galime įgyvendinti mažus jų norus, skatinti daryti gerus darbus ir taip suteikti nors šiek tiek vaikiškos laimės“, – sakė įmonių grupės „KG Group“ vadovas Tautvydas Barštys, mielai parėmęs kėdainiečių moterų iniciatyvą iškepti meduolių ir juos pardavus, surinktas lėšas perduoti globos namuose augančių vaikų svajonėms pildyti.

Bendrovės „Nordic Sugar Kėdainiai“ atstovai sakė, kad jiems gera padėti daryti gerus darbus.

Meduolių akcija suvienijo kelias bendruomenes - svarbiausia gera idėja, o norinčių ją išpildyti niekada netrūksta.

Meduolių akcija suvienijo kelias bendruomenes – svarbiausia gera idėja, o norinčių ją išpildyti niekada netrūksta.

„Mūsų klubas dar tik žengia pirmus žingsnius. Mes mokomės būti tikrais savo bendruomenės nariais – padedame tiems, kam labiausiai reikia paramos. Smagu, kad mūsų sumanymai nelieka be atsako. Gera dalintis geru su kitais – juk gėris sugrįžta dviguba jėga. Turime vilties, kad ateityje drauge ne vienam kraštiečiui padėsime vėl pajusti gyvenimo džiaugsmą – ačiū už pagalbą gerų darbų kelyje“, – sakė S. Skarupskiuenė.

Panašios naujienos

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.