Artėjant šventėms, žmonėms reikia pinigų, nes norisi ir patiems pasigražinti, ir namus pasipuošti, dovanų įsigyti ar į kokį renginį nueiti. „Sodra“ praneša, kad pensijos ir beveik visos jos mokamos išmokos gyventojus pasieks prieš šventes, o kai kurie gavėjai šį mėnesį gaus po dvi išmokas.

Vaiko priežiūros išmoka tėvus, globėjus ar senelius pasieks gruodžio 15-ąją, išmoka bus sumokėta už lapkritį, o už gruodį „Sodra“ taip pat perves išmokas dar šį mėnesį, planuojama, gruodžio 28 d.

Tai reiškia, kad sausio mėnesį vaiko priežiūros išmoka už gruodį nebus mokama, o kita išmoka tėvus, globėjus ar senelius pasieks tik vasarį.

„Viena vertus, yra gerai gauti daugiau pinigų šventėms, bet, jei išleisim tą mėnesį per daug, bus sunku sulaukti vasario“, – sako anūkę prižiūrinti Rūta.

„Kadangi išmoka nėra labai didelė, turiu planuoti savo išlaidas. Gautą pinigų sumą reikės išskaidyti ir pasilikti, kad užtektų pinigų, iki kol gausiu kitą išmoką“, – savo planą dėsto Aurelija.

Kada bus išmokamos pensijos?

Kaip teigia „Sodra“, pensijos gruodį bus mokamos įprastu grafiku – tiems, kas jas gauna pavedimu į sąskaitas, priklausomai nuo pasirinkto banko, mokėjimai prasidės nuo gruodžio 8 d. ir bus vykdomi iki gruodžio 12 d.

Gavėjai, atsiimantys pensijas ir šalpos išmokas Lietuvos pašte, galės tai padaryti nuo gruodžio 10 iki 26 d., įvertindami pašto skyrių darbo laiką per šventes.

„Tie žmonės, kuriems pensijos pristatomos į namus, jas gaus įprastomis pristatymo dienomis – nuo gruodžio 10 d. Šį mėnesį visos pensijos bus pristatytos iki Kalėdų“, – tikina „Sodros“ atstovai.

Pasitaiko vėlavimų

Ne vienas gavėjas yra pastebėjęs, kad kai kada Lietuvos paštas vėluoja atnešti į namus pensiją ar išmoką. Tokiu atveju reikia skambinti bendruoju Lietuvos pašto klientų aptarnavimo telefonu 8 700 55 400 arba 1842 ir registruoti skundą.

Taip pat galima skambinti „Sodrai“ tel. 1883 arba 8 5 250 0883.

Jei laiškininkas nerado pensijos ar išmokos gavėjo namuose, jis turi pakartotinai apsilankyti per tris dienas.

Kėdainių mugės“ ir „Sodros“ inf.

Panašios naujienos