Atšilus orams, nemažai individualių namų savininkų skuba gražinti savo aplinką, dirba prie namų esančiame darže ar gėlyne. Pasitaiko atvejų, kai šeimininkai išeina darbuotis, neužrakinę namų durų arba ant suoliuko palikę mobilųjį telefoną, o tuo neretai pasinaudoja ilgapirščiai. Policija prašo labiau saugoti savo turtą.

Pareigūnai primena gyventojams, kad, net jei iš namų išeinate tik trumpam, visada užrakinkite duris, uždarykite langus. Jei išvykstate ilgesniam laikui, namuose paslėpkite vertingesnius daiktus, įjunkite signalizaciją. Pravartu ir apsidrausti savo turimą turtą.

Vagis dažnai sudomina ir kieme be priežiūros paliktos kepsninės, vejapjovės, dviračiai, paspirtukai ar kiti vertingi daiktai, kuriuos nėra sudėtinga išnešti. Todėl, jei nesinaudojate šiais daiktais, palikite juos užrakintose patalpose, visada uždarykite kiemo vartus, kad vagys negalėtų apžiūrėti teritorijos.

Jei kieme stovi automobilis, jį irgi būtina užrakinti, patariama uždaryti langus, stoglangį, salone rekomenduojama nepalikti rankinių, žvejybos ar statybos įrankių bei kitų panašių daiktų, kurie irgi gali patraukti ilgapirščių dėmesį.

Savaitgalį rajone apvogti du namai

Kauno apskr. VPK duomenimis, gegužės 7 d. apie 11.50 val. pastebėta, jog Kėdainiuose, Skongalio g., iš namo pavogta piniginė. Padaryta turtinė žala siekia apie 80 eurų.

Gegužės 6 d. 10 val. pastebėta, jog Kėdainių r., Galulaukių k., išdaužus sodybos lango stiklą, patekta į namus. Vagis sudomino du akordeonai „Weltmeister“, radijo imtuvas „Vef“, indų komplektas ir kita. Nuostoliai įvertinti beveik 600 eurų. Dėl vagystės yra pradėtas ikiteisminis tyrimas.

„Kėdainių mugės“ ir Kauno apskr. VPK inf.

Asociatyvi nuotr.

Panašios naujienos