Pastaruoju metu Kėdainių rajone suintensyvėjo vagystės iš transporto priemonių. Vagys ne tik braunasi į salonus, bet ir tuština kuro bakus.

Kauno apskr. Vyriausiojo policijos komisariato duomenimis, rugsėjo 21 d. apie 09.20 val. Kėdainiuose, Josvainių g., pastebėta, jog iš automobilio „Volvo“ kuro bako pavogtas kuras. Padaryta turtinė žala tikslinama.

Rugpjūtį – net kelios panašios vagystės

Praėjusio mėnesio pabaigoje Kėdainių rajone užfiksuotos net kelios kuro vagystės. Apšvarinti ne tik vilkikai, bet ir statybininkų technika. Vagys siautė tiek mieste, tiek ir kaimuose.

Priminsime, kad rugpjūčio 25-osios naktį Akademijos miestelyje ilgapirščiai apšvarino du vilkikus, stovėjusius atvertoje teritorijoje. Iš vilkiko MAN buvo pavogta apie 150 litrų dyzelinio kuro, o iš šalia stovėjusio vilkiko „Mercedes-Benz“ pavogta apie 200 litrų dyzelinio kuro. Nuostoliai įvertinti apie 550 eurų.

Rugpjūčio 28 d. apie 06.20 val. Kėdainiuose, Saulėlydžio g., iš krautuvo „Kramer“ kuro bako ir iš šalia esančio ekskavatoriaus „Cat“ kuro bako pavogtas kuras. Tą pačią naktį vagys darbavosi ir Pelėdnagių k., Miškininkų g. Apie 02.20 val. policijai pranešta, kad iš vilkiko DAF kuro bako pavogtas kuras. Padaryta turtinė žala siekia apie 230 eurų.

Dėl visų šių vagysčių buvo pradėti ikiteisminiai tyrimai.

„Kėdainių mugės“ ir Kauno apskr. VPK inf.

Asociatyvi nuotr.