Kai dauguma žmonių yra sutelkę dėmesį į pasiruošimą šventėms, vagys nesnaudžia ir naudojasi kiekviena pasitaikiusia proga ką nors nugvelbti. Vakar nemažų nuostolių patyrė akademiškiai.

Kauno apskrities Vyriausiasis policijos komisariatas informavo, kad buvo gautas pranešimas, kuriame nurodoma, kad gruodžio 23 d. apie 07.10 val. pastebėta, jog Kėdainių r., Akademijos mstl., išdaužus mikroautobuso „Renault Trafic“ stiklą, pavogti benzininiai pjūklai „Stihl“. Savininkams padaryta turtinė žala siekia apie 2 900 eurų. Policijoje pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Palikti daiktai masina vagis

Policijos pareigūnai ragina gyventojus nepalikinėti automobiliuose jokių vertingesnių daiktų, ypač matomoje salono vietoje. Ilgapirščius sudomina įvairūs daiktai: rankinės, telefonai, multimedijos įranga, striukės, įrankiai ar kokie prietaisai. Vagys jų gviešiasi sugadindami durelių užraktą arba išdauždami stiklus, tad savininkai patiria dar didesnių nuostolių.

Transporto priemones nakčiai patariama statyti garažuose arba arčiau namų, gerai apšviestose vietose. Būtina įsitikinti, ar automobilio durelės yra užrakintos, ar įjungta signalizacija. Apie pastebėtus šalia automobilių besisukiojančius įtartinus asmenis prašoma pranešti policijai tel. 112.

„Kėdainių mugės“ ir Kauno AVPK inf.

Asociatyvi nuotr.