Šiąnakt Kėdainiuose apvogta parduotuvė. Prieš keletą dienų laužtasi į dar dvi parduotuves mieste ir Meironiškių kaime.

Kauno apskrities Vyriausiojo policijos komisariato duomenimis, sausio 30 d. apie 02.30 val. Kėdainiuose, Mindaugo g., iš parduotuvės pavogti įvairūs elektronikos prietaisai. Padaryta turtinė žala siekia apie 3 000 eurų. Policijos pareigūnai atlieka tyrimą, renka įkalčius, aiškinasi, kas įvykdė vagystę.

„Pirminiais duomenimis, į parduotuvės patalpas įsibrauta išdaužus stiklą. Dėl šio įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR Baudžiamojo kodekso 178 str. Tyrimui vadovauja prokuroras A. Bernotavičius“, – teigia policijos atstovai.

Jei bus išaiškinti parduotuvę apvogę asmenys, jiems gresia nuo baudos iki kelerių metų laisvės atėmimo.

Įsilaužti nepavyko

Vos prieš keletą parų rajone bandyta apvogti dar dvi parduotuves. Nakties metu kaukėti ilgapirščiai sugadino Liepų alėjoje esančios parduotuvės paradines duris, tačiau suveikė signalizacija ir antrų durų jie nebelaužė, pabėgo.

Tą pačią naktį brautasi į parduotuvę Meironiškių kaime, bet į vidų vagys irgi nepateko. Policija dėl abiejų šių įvykių atlieka ikiteisminį tyrimą. Ar įtariamieji jau sulaikyti, policija kol kas neatskleidžia. Nuostoliai tikslinami.

Praėjusiais metais rajone apvogta ne viena parduotuvė. Vagys „darbavosi“ ir mieste, ir kaimuose. Dažniausiai nusikaltimai buvo įvykdyti nakties metu.

,,Kėdainių mugės“ ir Kauno AVPK inf.

Asociatyvi nuotr.