Visi, kurie savo transporto priemones laiko nužrakintose patalpose ar kiemuose, turėtų suklusti, nes padaugėjo pranešimų apie apvogtus automobilius. Vienas tokių įvykių užfiksuotas Kėdainiuose, P. Lukšio gatvėje.

Gruodžio 20 d. apie 9 val. pastebėta, kad iš automobilio „Opel Meriva“ pavogti įvairūs įrankiai. Padaryta turtinė žala siekia 310 eurų.

Pastaruoju metu mieste apvogta ir daugiau automobilių. Tačiau nukentėjusieji į policiją nesikreipė ir pareiškimų nerašė. Apie patirtus nuostolius paskelbta socialiniuose tinkluose.

Iš prie J. Basanavičiaus g. 130 namo stovėjusio automobilio vagys paėmė DVD grotuvą, akinius ir dalį priemonių iš pirmosios pagalbos vaistinėlės.

Ilgapirščiai savaitgalį taip pat „apšvarino“ prie Chemikų g. 4 namo stovėjusį automobilį. Panašių atvejų įvairiose miesto vietose būta ir anksčiau.

Neseniai Kėdainiuose, Strazdelio gatvėje buvo pavogtas 15-os metų senumo automobilis ,,Fiat Ducato“.

Saugokite savo turtą

Policijos pareigūnai ragina transporto priemonių savininkus nestatyti automobilių atokiose ar mažiau apšviestose vietose, nepalikti salone telefonų, krepšių, dokumentų, įrankių ar kitų daiktų, kad šie netaptų vagių taikiniu ir kad nepatirtumėte dar didesnių nuostolių, nes įsibraunant į automobilį, būna sugadinamas durelių užraktas arba išdaužiamas stiklas.

Apie prie automobilių besisukinėjančius įtartinus asmenis prašoma pranešti tel. 112.

Kėdainių mugės“ ir Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato inf.