Vos per vieną parą gauti keli pranešimai apie vagystes iš ūkinių pastatų. Vagys taip pasidarbavo, kad nuostoliai siekia net kelis tūkstančius eurų.

Vagių pridaryti nuostoliai siekia tūkstančius...

Vagių pridaryti nuostoliai siekia tūkstančius…

Liepos 16-ąją gautas 59 metų Lančiūnavos kaimo gyventojo pareiškimas, kad apie 7.30 val. ryto jis pastebėjo, jog atplėšus duris, patekta į kieme esantį ūkinį pastatą. Iš vidaus vagys pavogė daug vertingos technikos: benzininį pjūklą „Husqvarna“, benzininę žoliapjovę „Viking“, suvirinimo aparatą, lapų siurbtuvą, benzininę rankinę vejapjovę „Stihl“. Žala – 1 010 eurų.

Tą pačią dieną į policiją kreipėsi dar vienas Lančiūnavos kaimo gyventojas. Apie 8.00 val. jis pastebėjo, jog išėmus langą, patekta į kieme esantį ūkinį pastatą. Iš vidaus išnešta: aukšto slėgio plovykla „Karcher“, suvirinimo aparatą „Kemp“, du akumuliatoriai. Lančiūnaviškio patirti nuostoliai irgi dideli – siekia 1 152 eurų.

Dėl dar vienos vagystės liepos 16-ąją į policiją kreipėsi VŠĮ direktorės pavaduotoja. Ji pastebėjo, jog patekta į VŠĮ patalpas, esančias Kėdainiuose, Skongalio g., o iš vidaus ilgapirščiai pavogė mikrofoną, dvi rankines, dvi garso kolonėles, indų. Žala – 641 eurų.

Kitų, per parą registruotų vagysčių patirtų nuostolių sumos – kiek mažesnės. Šlapaberžėje iš praviro garažo, stovinčio namo kieme, buvo pavogtas bėginis dviratis (žala – 150 eurų).

O Kėdainiuose, vagims patekus pro praviras daugiabučio namo buto langą, šeimininkė pasigedo vyriško elektroninio laikrodžio, atsarginio buto rakto. Žala – 450 eurų.

Panašios naujienos

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.