Maždaug per parą laiko rajone buvo kėsintasi į tris automobilius: vienas pavogtas, o du apgadinti.

vagystesBirželio 24-ąją, apie 10 valandą, tokio išpuolio padariniai pastebėti priemiestiniuose Justinavos soduose: viename jų sklypų apgadintas prie namelio laikytas automobilis BMW X3 – aplamdyti priekiniai sparnai ir pavogtos įvairios detalės. Žala – 3,4 tūkst. eurų.

Ankstyvą tos pačios dienos rytą, apie 5 valandą, stresas buvo patirtas Langakiuose (Pernaravos sen.): pastebėta, kad iš 65 metų vyriško sodybos kiemo pavogtas automobilis ,,Ford Escort“ (pagamintas 1996 metais, kėbulas – baltas) ir jame laikytas karvių melžimo aparatas, o iš ūkinio pastato – du kibirai. Bendra žala – 2000 eurų.

Dar maždaug para anksčiau, birželio 23-ąją, apie 9 valandą, buvo pastebėta, kad išdaužtas prie Respublikos gatvės 8A namo stovėjusio automobilio ,,Mitsubishi“ stiklas, o iš salono pavogta kepurė, rankšluostis ir rankinė su parfumerija. Materiali žala – 150 eurų.

Prie transporto priemonių vagysčių, matyt, reiktų priskirti ir šią: birželio 24-ąją, apie 6 valandą, pastebėta, kad, nulaužus Chemikų gatvės 8-ojo namo trečiojo aukšto bendro naudojimo balkono durų pakabinamą spyną, pavogtas ten laikytas vyriškas 21 pavaros dviratis BM-X baltu ir auksinės spalvos rėmu.

Panašios naujienos