Policijos komisariate praėjusią parą registruotos net šešios vagystės.

Policijos komisariate praėjusią parą registruotos net šešios vagystės.

Per praėjusią parą Kėdainių rajono policijos komisariate registruotos šešios vagystės. Ilgapirščiai gviešėsi ne tik daiktų, maisto produktų, bet ir naminių gyvūnų.

Spalio 29-ąją, gautas 52 metų Alksnėnų kaimo (Gudžiūnų sen.) gyventojos pareiškimas – ji teigė pastebėjusi, kad įsibrauta į jos 91 metų kaimynės namą. Iš namo pavogti maisto produktai ir elektrinė kaitlentė. Žala – 28,90 €.

Tą pačią dieną Antušavos kaimo (Gudžiūnų sen.) 28 metų gyventoja ūkiniame pastate pasigedo 8 dedeklių vištų bei dviejų, narve buvusių triušių. Žala – 94 eurai. Ūkinio pastato durys buvo nerakintos.

Vėl registruotos dviračių vagystės, šįkart – Chemikų gatvės 17 – ajame daugiabutyje name. 27 metų kėdainietis pranešė, kad iš sandėliuko, esančio šio namo rūsyje, pavogtas dviratis „Panther“ (juodos ir auksinės spalvos, vyrišku rėmu). Žala – 162 eurai.

Tą pačią dieną gautas ir 53 metų kėdainiečio pranešimas – jis rūsyje pasigedo dviračio „Makenzy“ (moterišku rėmu, mėlynos spalvos). Žala – 172 Eur. Turtas nedraustas, sandėliukai nesignalizuoti.

34 metų kėdainietis pranešė, kad ryte, apie 10.30 val. Kėdainiuose, Šėtos gatvėje, prie parduotuvės „Pas Giedrę“ iš jo automobilio „Mercury Cugar“, pro atidarytą langą buvo pavogtas mobiliojo ryšio telefonas „Samsung Galaxy Grand Prime“ su „Labas“ SIM kortele. Žala – 199 Eur,

Vakar vėlai vakare, apie 23 val. suveikė signalizacija parduotuvėje „Statybų duona“, įsikūrusioje J. Basanavičiaus g. 91 C ir priklausančioje UAB „Takada“. Atvykus paaiškėjo, kad išlaužtos parduotuvės durys ir patekta į vidų. Viduje pasigesta dviejų kasos aparatų, kuriuose buvo pinigų. Kiek tiksliai, dar tikslinama, tačiau pirminiais duomenimis, kasose buvo tik euro monetos, popierinių kupiūrų nebuvo. Pranešama, kad turtas draustas, signalizuotas bei saugomas saugos tarnybos.

Panašios naujienos