Garažų masyvuose gyventojai laiko ne tik savo automobilius, bet ir pačius įvairiausius  daiktus. Deja, tačiau į garažus pastaruoju metu vis dažniau įsisuka neprašyti svečiai – vagys, kuriems be jokio vargo pavyksta atidaryti garažų vartus ir nekliudomiems ieškoti čia paliktų įvairių gėrybių.

Specialistai įspėja, kad garažai su medinėmis durimis neretai tampa ilgapirščių taikiniu.

Karaliaus Mindaugo karūnavimo diena gana įtemptai prasidėjo kėdainiečiui Juozui Žvalioniui, kuris, atėjęs prie savo garažo, esančio Josvainių gatvės gale, rado išplėštas duris. Įėjęs į vidų, vyras rado išvartytus ir visur besimėtančius daiktus.

„Vagys dar bandė užkurti garaže stovėjusį automobilį, tačiau tai jiems nepavyko. Vertingesni daiktai jau buvo sukrauti į vidų – jie manė su viskuo ir išvažiuosiantys. Tačiau automobilyje yra sumontuotas vadinamasis „slapukas“, dėl kurio mašinos užvesti ir nepavyko“, – pasakojo nukentėjusysis. Automobilio raktelius pašnekovas laikė čia pat garaže.

Tiesa, nuostolių nepavyko išvengti, nes vagys užsimetė ant pečių ir išsinešė trimerį. Po „viešnagės“ garaže ir po nepavykusio bandymo pavogti automobilį vagys išeidami privėrė duris, kad iš pirmo žvilgsnio niekam jų naktiniai darbeliai neužkliūtų už akių. Garažas buvo apsaugotas tik spyna. Sargo – nėra.

„Būtent šioje garažų bendrijoje vagys yra prasisukę per daugelį garažų, yra pasitaikę, kad išvairuoja ir čia laikomus automobilius. Kiek iš viso – net sunku suskaičiuoti. Vos prieš kelias dienas vieną garažą taip pat bandė išplėšti, bet nesugebėjo atidaryti metalinių durų. O prieš kelerius metus per vieną naktį buvo įsibrauta net į dešimt garažų. Į tą skaičių įėjo ir manasis, tačiau tąkart nepavogta nieko, tik iškuisti daiktai“, – pasakojo J. Žvalionis.
Pašnekovas teigė, kad pro garažus nuolat vaikštinėja visokio plauko perėjūnai, tad įtarti galima labai daug ką.
Atvykę policijos pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą.

Panašios naujienos